Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamy w menu telewizora?

(Temat utworzony: 01-06-2019 09:02 AM)
14050 Wyświetlenia
Cermit69
Explorer
Opcje

Dzień dobry, 

Chciałbym dowiedzieć się na jakiej podstawie wyświetlane sa reklamy w menu telewizora i jak je wyłączyć? Chodzi o model QE55Q6FNA.

Z góry dziękuję za precyzyjną odpowiedź. 

20 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Cermit69  Czy masz najnowszy firmware wer 1251 ? Może chodzi o jakieś powiadomienia a nie reklamy w TV? Może wstawisz zdjęcie będzie nam łatwiej udzielić odpowiedzi bo teraz się domyślam.

0 Like
Cermit69
Explorer
Opcje

Firmware mam najnowszy, a chodzi o to miejsce z obrazka. 

tv.jpg

0 Like
Cermit69
Explorer
Opcje

Ja piszę o reklamie, która nawet jest odznaczona słowem "Ad" u dółu, na którą nie pamiętam, abym się zgadzał, a nie o funkcjach telewizora...

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Cermit69  A czy używasz przeglądarki internetowej w TV ? Może coś więcej podpowie @MagdaB  @StaszekM  ?

0 Like
Cermit69
Explorer
Opcje

Nie, przegladarki nie używam wogóle. Uzywam niektórych apek typu netflix, hbo go, ale też ratpem kilku na krzyż. 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Cermit69 ale przyznaj szczerze, ta reklama jest tak wielka, że przesłania Ci pół ekranu? Uniemożliwia oglądanie programów na telwizorze? Zasłania dostęp do menu lub jego funkcji? Utrudnia lub zakłóca działanie telewizora? Wyświertla się cały czas?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Cermit69
Explorer
Opcje

To nie ma znaczenia czy przeszkadza czy nie (a jesli już tak bardzo chcesz wiedzieć to tak, przeszkadza, bo umiejscowiona jest między wyborem źródła syganłu, a trybem ambient z czego czesto korzystam i już nie raz zdarzyło mi się w to kliknąc zamiast przełączyć). Telewizor swoje kosztował, nie było informacji, ze bedzie wyświetlał reklamy (jakby była taka informacja wczesniej to bym go po prostu nie kupił), jest to irytujące, mało estetyczne i chciałbym się dowiedzieć na jakiej podstawie sa one wyswietlane i jak to można wyłączyć.  

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Cermit69 a możesz zrobić zdjęcie tego "strasznego" utrudnienia i tu wstawić? Jestem bardzo ciekawy, jak wygląda i jak bardzo utrudnia. 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like