Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Pliki z pendrive na TV UE40JU6400W

(Temat utworzony: 18-06-2017 06:55 PM)
15486 Wyświetlenia
Kader84
Student
Opcje

Witam, do dziś bez problemu mogłem odtwarzać na TV pliki z pendrive, ale teraz mimo iż telewizor "widzi" wszystkie katalogi i pliki jakie się znajdują na pendrive nie może ich odtworzyć (tym bardziej dziwne, że jedne z tych plików odtwarzałem wczoraj, a dziś nic...). Nie pojawia się komunikat, że takiego formatu nie obsługuje czy coś podobnego, strzałką najeżdzam na wybrany plik wciskam play lub "enter" i nic, słychać tylko to charakterystytczne kliknięcie i nic się nie dzieje. Ma ktoś jakiś pomysł?

 

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
MichałL
Pathfinder
Opcje

Hej @Kader

 

W Twoim przypadku polecam wykonanie resetu odbiornika w Menu>Pomoc Techniczna>Diagnostyka>Resetuj standardowy kod pin to 0000. Polecam również żebyś sprawdził ten materiał na innej pamięci czy przypadkiem nie jest problem z pendrivem.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 Odpowiedzi
Rozwiązanie
MichałL
Pathfinder
Opcje

Hej @Kader

 

W Twoim przypadku polecam wykonanie resetu odbiornika w Menu>Pomoc Techniczna>Diagnostyka>Resetuj standardowy kod pin to 0000. Polecam również żebyś sprawdził ten materiał na innej pamięci czy przypadkiem nie jest problem z pendrivem.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
Kader84
Student
Opcje

Dzięki zastoswałem i działa.

0 Like