Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung UE43RU7172 - nagrywanie

(Temat utworzony: 23-01-2022 10:18 AM)
1288 Wyświetlenia
jigga10
Journeyman
Opcje
Czy na tym telewizorze można nagrywać programy  z telewizji naziemnej/cyfrowej?
Jeśli tak, to jakiej pamięci muszę użyć? Musi to być dysk o dużej pojemności czy na pendrive tez da rade?
0 Like
10 Odpowiedzi
YOX
Samsung Members Star ★★
Opcje
1. e-Manual stroną 87.

Link : https://www.samsung.com/pl/support/model/UE43RU7172UXXH/

2. Wszystko zależy od:
-> Częstotliwości nagrywania
-> Przeczosywania nagrań
-> Jakości nagrań
0 Like
jigga10
Journeyman
Opcje
Nie znalazłem informacji czy zwykly pendrive tez da rade. Orientujesz się jakiem minimum urządzenie trzeba podłączyć, aby można było nagrywać? Robie wszystko według instrukcji, ale niestety nie mam opcji nagrywania
0 Like
YOX
Samsung Members Star ★★
Opcje
W większości przypadków obecnym minimum jest 8GB. Pendrive powinien również mieć system plików FAT.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@jigga10  Ten model nie posiada Rozszerzonego PVR więc nie ma możliwości nagrywania taka opcja jest jak TV ma tuner DVB-T i SAT.

koziol1975
First Poster
Opcje

Cześć. Nie nagrywa na dysk zewnętrzny w QE55Q7FNA. Dysk widzi i można odtwarzać z niego materiały. Ale jak chce nagrywać brak reakcji. 

0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Na stronie 187 instrukcji ma Pan opisane jak nagrywa się programy na TV w tym modelu.

https://www.samsung.com/pl/support/model/QE55Q7FNATXXH/#downloadsScreenshot_20221220-072628_Samsung Notes.jpg
koziol1975
First Poster
Opcje

Wynika z tego że jeżeli mam obraz z kablówki to nie nagram na dysk. Muszę mieć obraz przesyłany z anteny zewnętrznej? Dobrze rozumiem? 

0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Jeśli Pan posiada dekoder do telewizji kablowej to tak. Żeby nagrywanie działało na dysk antena musi być wpięta w telewizor i na nim wyszukane kanały.
koziol1975
First Poster
Opcje

Dziękuję za informację. Pozdrawiam 

0 Like