Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

UE43AU7192U - eksport i sortowanie kanałów

(Temat utworzony: 26-01-2022 09:09 PM)
1429 Wyświetlenia
PRadek80
First Poster
Opcje

Dzień dobry,

Kupiłem telewizor jak w temacie posta. Uruchomiłem go, znalazł kanały telewizji analogowej i nijak nie mogę zmienić ich kolejności. Próbowałem zastosować podane na forum sposoby, ale w menu telewizora nie ma pozycji eksportuj kanały. Pendrive jest włożony. Proszę o pomoc bo już dostaję szału.

Radek

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
PRadek80 Witaj. Kanałów analogowych nie da się posegregować. Jedynie można to zrobić z kanałami cyfrowymi.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 Odpowiedzi
Rozwiązanie
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
PRadek80 Witaj. Kanałów analogowych nie da się posegregować. Jedynie można to zrobić z kanałami cyfrowymi.
PRadek80
First Poster
Opcje

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Dziwią mnie te ograniczenia w telewizorach, nie rozumiem czemu na to służyć.

0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Prosze bardzo. Po prostu 1 kanał analogowy zajmuję tyle co kilka kanałów cyfrowych. A że telewizja analogowa już jest wyłączona ( prócz nielicznych kablówek) to przy kanałach cyfrowych mamy i obraz o wiele lepszy i więcej możliwości.
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Jeśli można wiedzieć? To czemu ustawiłeś sobie kanały analogowe zamiast cyfrowych?
0 Like
PRadek80
First Poster
Opcje

Telewizor jest mamy, która do tej pory miała odbiornik kineskopowy i w związku z tym ma umowę na telewizję analogową. Teraz ma w planach zmienić na cyfrową, ale jeszcze przez chwilę będzie musiała korzystać z ustawienia kanałów. Nie jest z tego powodu zadowolona, zresztą mi też się to nie podoba. W starych telewizorach nie było z tym problemu i od razu po zmianie człowiek negatywnie podchodzi do zakupu i zastanawia się nad jego sensem.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@_Technik_  Nie ma 100% pewności ale znalazłem u siebie kanały z kablówki analogowe i po wrzuceniu ma możliwość zmiany kolejności jak i exportu na pamięć USB.

20220126_231652_134_1643235641.jpg20220126_231701_135_1643235656.jpg20220126_231842_136_1643235681.jpg

 

_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@vdsl2 W niektórych modelach Samsunga bywała taka możliwość ale to sporadycznie.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Jutro w pracy sprawdzę na takim modelu i dziś tylko zrobiłem o to zdjęcie po pojawieniu się tego postu jest to AU7192.

20220126_212142_133_1643228633.jpg

 

_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@PRadek80 Twoja mama ma kablówkę więc wyszukaj na nowym telewizorze nie jako kanały kablowe a jako cyfrowe telewizji naziemnej.
0 Like