Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacje oprogramowania dla telewizorów - gdy widzicie nową - piszcie, podając numer wersji i model TV.

(Temat utworzony: 15-11-2017 07:59 PM)
56372 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

UWAGA posiadacze modelu Q7F!

Pojawiła się właśnie nowa aktualizacja dla tego modelu oznaczona numerem 1151.1

Telewizor jeszcze jej nie widzi, ale możecie ja pobrać z tego linku http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=UNI_PL&CttFileID=6878776... i samodzielnie zainstalować z pendrive.upgrade.PNG

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
854 Odpowiedzi
Misiek85
Pioneer
Opcje

@Szewcu72  napisał(a):

Uwaga! Sprawdźcie strony wsparcia swoich odbiorników, pojawiła się aktualizacja oznaczona numerem 1260.6update.PNG

 

 

 


Zainstalowana rano. A co poprawia, co dodaje? 😂😂😂 Aa, no tak. Nikt tego nie wie... Oprocz HQ.

0 Like
mlyn
Explorer
Opcje

Wiedzą, wiedzą :smiling-face: Ze strony amerykańskiej

2017 UHD Smart TV (MU8000) | Owner Information & Support | Samsung US

- 2017 TV Firmware Kant-M(T-KTMAKUC)
- Model : MU6000, MU7000, MU8000, MU9000, Q6, Q7, Q8, Q9, LS003 Series
- Version : 1260.6
- Purpose . Improved usability . Improved browser performance . Improved app performance . Improved stability . Improved usability of input devices

 

Ale to piszą zawsze :smiling-face:

 

Misiek85
Pioneer
Opcje

@mlyn  napisał(a):

Wiedzą, wiedzą :smiling-face: Ze strony amerykańskiej

2017 UHD Smart TV (MU8000) | Owner Information & Support | Samsung US

- 2017 TV Firmware Kant-M(T-KTMAKUC)
- Model : MU6000, MU7000, MU8000, MU9000, Q6, Q7, Q8, Q9, LS003 Series
- Version : 1260.6
- Purpose . Improved usability . Improved browser performance . Improved app performance . Improved stability . Improved usability of input devices

 

Ale to piszą zawsze :smiling-face:

 


Ergo jak zwykle nic nie wiadomo.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Tak się zastanawiam, ile razy jeszcze osoby, które wiedzą, że nie uzyskają odpowiedzi, zdadzą to niemądre (nie napiszę głupie) pytanie: "Co wprowadza, co zmienia?".śmiech.gif

 Jak dzieci. :face-with-tears-of-joy::face-with-tears-of-joy::face-with-tears-of-joy:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Misiek85
Pioneer
Opcje

@Szewcu72  napisał(a):

Tak się zastanawiam, ile razy jeszcze osoby, które wiedzą, że nie uzyskają odpowiedzi, zdadzą to niemądre (nie napiszę głupie) pytanie: "Co wprowadza, co zmienia?".śmiech.gif

 Jak dzieci. :face-with-tears-of-joy::face-with-tears-of-joy::face-with-tears-of-joy:


Dziecinnie i niezrozumiale to sie zachowuje ta firma ukrywajac tego typu info przed klientami. Nikt nie chce kodow do koreanskich glowic. Przydaloby sie proste info.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Misiek85 nie cytuj za każdym razem wypowiedzi pod którą się wypowiadasz lub na którą odpowiadasz?

Wpisz nick przedmówcy i wystarczy.

A jak masz konkretne pytanie skorzystaj z formularza lub czatu.

A nie, udając dowcipnego klepiesz to samo na forum po sto razy, wiedząc, że nie uzyskasz tu odpowiedzi. To raczej żenujące zachowanie a nie śmieszne.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Ryszardo
Journeyman
Opcje

@vdsl2  napisał(a):

@RyszardoZadzwoń na infolinie tel 22 607 93 33 i poproś o zdalne połączenie i wykonają Ci pomiar. Też będą ciebie prosić o podłączenie po kablu TV z routerem.


Witam, 

Wymieniłem router na 5ghz i śmiga na sofcie 1250.5 aż miło pomiary po WiFi pow 80mbs przy łączu 100 router jest w innym pomieszczeniu. Czyli wina nie leżała po stronie updatu. Zbieg okoliczności, że w momencie aktualizacji padł router

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Jest nowa aktulizacja dla modeli Q7F czy NU74XX wer 1202.3 z dnia 07.01.2019 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Na stronie wsparcia pojawiła się nowa aktualizacja oznaczona jako 1262.0 datowana na 16.01.2019.upgrade.PNG

 Sprawdźcie, czy jest dostępna również dla waszych modeli.

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
markof75
Explorer
Opcje
Już zainstalowana dla UE32M5602AK
0 Like