Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacje oprogramowania dla telewizorów - gdy widzicie nową - piszcie, podając numer wersji i model TV.

(Temat utworzony: 05-12-2018 10:25 AM)
706 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

UWAGA posiadacze modelu Q7F!

Pojawiła się właśnie nowa aktualizacja dla tego modelu oznaczona numerem 1151.1

Telewizor jeszcze jej nie widzi, ale możecie ja pobrać z tego linku http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=UNI_PL&CttFileID=6878776... i samodzielnie zainstalować z pendrive.upgrade.PNG

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
862 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@RyszardoTo nie jest wina firmware a masz zakłócenia sieci WIFI i połączenie jest po 2.4GHz czy 5GHz ?

0 Like
Ryszardo
Journeyman
Opcje

Zakłóceń zero sieć jedna w domu 2,4 niestety jeszcze. laptop mierzy 100 mbs, tv też do tej pory nie miał problemów i mierzył 80. Teraz potrafi sie przyciąć na filmach fullhd z sieci. Może trzeba pogrzebać w ustawieniach routera 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@RyszardoWystarczy wykonać reset TV do ustawień fabrycznych jak i zmiana kanału sieci na kanał 6 lub 11 jeśli masz ustawione na auto. A od kogo masz internet operator ?

0 Like
Ryszardo
Journeyman
Opcje

Nette lublin światłowód

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@RyszardoZadzwoń na infolinie tel 22 607 93 33 i poproś o zdalne połączenie i wykonają Ci pomiar. Też będą ciebie prosić o podłączenie po kablu TV z routerem.

Misiek85
Pioneer
Opcje

W Stanach MU8000, czyli w europie MU7000 dostal 5go grudnia firmware 1260.6. Kiedy u nas? Ostatnio zauwazylem tez jedyne co szajsung zrobil to zmienił date publikacji zostawiajac ten sam numer, czyli 1250.5. Ciekaw jestem po co?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Bo możliwa jest do pobrania aktualizacja w wersji zip, wypakowujesz przenosisz na pena i po sprawie. To dla tych co mieli problem/ nie ogarniali exe.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Misiek85
Pioneer
Opcje

@Szewcu72  napisał(a):

Bo możliwa jest do pobrania aktualizacja w wersji zip, wypakowujesz przenosisz na pena i po sprawie. To dla tych co mieli problem/ nie ogarniali exe.


A kiedy mozna sie, w takim razie, spodziewac jakiejs aktualizacji na rynku europejskim?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Wiadomym przecież jest, że poza HQ i kilkoma wtajemniczonymi osobami nikt nikt nie posiada takich informacji. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Uwaga! Sprawdźcie strony wsparcia swoich odbiorników, pojawiła się aktualizacja oznaczona numerem 1260.6update.PNG

 

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like