Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co to za ikona

(Temat utworzony: 08-01-2019 11:44 PM)
1158 Wyświetlenia
Wampirek
Student
Opcje

Na s7 koło ikony wifi pojawiła się dziś taka ikona pioruna i jakby pobierania. Nigdzie nie mam jej opisu. Jak to skasować lub wyłączyć. Co to jest20180402_173153.png

 

0 Like
275 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@oscerus, okno YouTube w trakcie oglądania powinno wyglądać nieco inaczej. Na pewno nie powinien być widoczny przycisk X.

 

YouTube.jpg

 

Jak widać na powyższym zrzucie udostępnianie mogę dopiero włączyć klikając w odpowiednią ikonę. Wtedy też pojawi się przycisk X, który jest widoczny u Ciebie. Co się stanie jak klikniesz w ten przycisk?


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@oscerus to YT, które masz na telefonie, to ze sklepu google, czy jakieś doinstalowywane?

Bo podobnie jak u @mirudo24 u mnie też to inaczej wygląda. :thinking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
oscerus
Pioneer
Opcje

U mnie nie ma takiego przycisku nigdzie 😕 Screenshot_20190108-202804.png

 

0 Like
oscerus
Pioneer
Opcje

U mnie nie ma takiego przycisku nigdzie Screenshot_20190108-202804.png

 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Co się stanie jak klikniesz w przycisk X?


0 Like
oscerus
Pioneer
Opcje
Znika to do przewijania itd i mogę normalnie oglądac film
0 Like
oscerus
Pioneer
Opcje

@Szewcu72

YouTube jest orginalny ze sklepu play, telefon nie jest zrootowny, posiada orginalny systemu

0 Like
oscerus
Pioneer
Opcje

Screenshot_20190108-204118.png

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@oscerus zresetuj apkę (wyczyść jej dane i pamięć) i sprawdź co się stanie? Być może wskoczy ci aktualizacja.

W ogóle porównaj wersję tej którą masz na telefonie z tą obecnie dostępną w sklepie.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
oscerus
Pioneer
Opcje
Nic to nie zmieniło, wyczyściłem dane YT wróciła mi jakąś starsza wersja różnica były tylko wyglądem zmniejszonego filmu
0 Like