Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co to za ikona

(Temat utworzony: 02-04-2018 07:36 PM)
29103 Wyświetlenia
Wampirek
Student
Opcje

Na s7 koło ikony wifi pojawiła się dziś taka ikona pioruna i jakby pobierania. Nigdzie nie mam jej opisu. Jak to skasować lub wyłączyć. Co to jest20180402_173153.png

 

0 Like
275 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@oscerus zastanawiam się, czy czekać na aktualizację aplikacji, czy zrobić factory reset telefonowi.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
oscerus
Pioneer
Opcje

Reseta chciałbym ominac nie chce mi się zgrywać lo raz kolejny wszystkich danych 😕

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@oscerus nie pozostaje zatem nic innego jak czekać na aktualizacje.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
oscerus
Pioneer
Opcje

Screenshot_20190109-183626.png

 A da się coś zribuc żeby wrocil stary wygląd otwrtcyho kart?

 

0 Like
oscerus
Pioneer
Opcje

Problem rozwiązany w ustawiwnusta telefonu miałem włączony  Switch Access i TalkBack 

Rozwiało to problem z tym że pasek narzędzi na YouTube nie znikal i uproszczony podgląd kart na chromie

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@oscerus coś masz namieszane w tym telefonie 😞 Ogólnie problem jest z udzielaniem porad na odległość, nie mając urządzenia w dłoni. A już w przypadku, gdy mamy do czynienia z wersją androida z którą nie maiło się do czynienie od dłuższego czasu, problem staje się jeszcze większy.

Musisz poczekać na kogoś z podobną konfiguracją lub tak jak napisałem. Factory reset, ale bez przywracania kopii (aby nie przywrócić błędów), tylko czysta, świeża konfiguracja.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
oscerus
Pioneer
Opcje
Wiem jak to jest, no mogłem trochę namieszać bo ten telefon mam od niedawna i jeszcze nie ogranąłem go w pełni, ale mimo wszystko dzięki za chęć pomocy :smiling-face:
0 Like
Jaro4
First Poster
Opcje

55624220_1265235876963809_4531474922899243008_n.jpg

Od pewnego czasu, po zakończeniu połączenia telefonicznego, zaczęła mi się pojawiać ta dziwna ikonka w pasku górnym. Nie mogę "namierzyć" co ona oznacza?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Jaro4, poszukałem informacji w internecie i wygląda na to, że w niektórych operatorskich wersjach oprogramowania dodatkowa ikonka Wi-Fi z dwoma strzałkami skierowanymi do wewnątrz oznacza włączoną funkcję VoLTE. Możesz wyłączyć usługę VoLTE przechodząc kolejno do: Ustawienia > Połączenia > Sieci komórkowe > Połączenia VoLTE.


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Ta ikona wyświetla się także w przypadku korzystania z funkcji Wi-Fi Direct:

 

direct1.jpg