Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak powiadomień na mojej sieci Wifi S8

(Temat utworzony: 29-06-2019 09:00 PM)
478 Wyświetlenia
Slayer1916
First Poster
Opcje

Witam, od klikunastu dni posiadam dekored horizon z upc, i zaobserwołałem poważny problem z połaczeniem Wifi w S8.

Mianowicie nie otrzymuje powiadomień z aplikacji tj. snapchat, messenger, instagram itp. 

Dzieje sie to po około 10 minutach od połącznia z siecią wifi.

Jesli się rozłącze i połącze ponownie to przychodza zaległe powiadomienia, tak samo jak dokonam zmiany na połącznie gsm.  Przywracałem ustawienia fabryczne ale nic sie nie zmieniło.

Inne telefony na androidzie działają poprawnie w mojej sieci wifi.

Dodam, że w przypadku innych sieci wifi jest wszystko ok.  Pomocy.

0 Like
20 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Slayer1916, czy po przywróceniu ustawień fabrycznych wgrywałeś kopię zapasową? Zdarza się, że wraz z kopią przywracane są błędy.


0 Like
Slayer1916
First Poster
Opcje
Tak, wgrywałem przez Smart Switch
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Slayer1916, spróbuj zatem przywrócić ustawienia fabryczne raz jeszcze, ale tym razem nie wgrywaj kopii i zobaczy czy problem występuje w dalszym ciągu.


0 Like
Slayer1916
First Poster
Opcje

Żadnej kopii? z Google też nie wgrywać?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Slayer1916, tak. Sprawdź połączenie Wi-Fi bez wgrywania żadnej kopii.


0 Like
Slayer1916
First Poster
Opcje

Nic się nie zmieniło... 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Slayer1916, jeżeli telefon łączy się z innymi sieciami poprawnie a tylko z tą jedną ma problemy to widocznie coś jest nie tak z routerem. Zobacz czy przypadkiem nie jest dostępna aktualizaja oprogramowania dla routera. Rozumiem, że w telefonie posiadasz najnowszą wersję oprogramowania?


Slayer1916
First Poster
Opcje

Tak, wszystko jest najnowsze, dziwne że problem występuje tylko na tym telefonie i na tej sieci WiFi , inne działają bez zarzutu. 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Slayer1916, niestety nie mam innych pomysłów. Musimy poczekać na odpowiedzi innych forumowiczów.


0 Like