Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

M52 po aktualizacji gubi wifi

(Temat utworzony: 23-04-2022 06:35 PM)
386 Wyświetlenia
MartaCherry
First Poster
Opcje
Po ostatniej aktualizacji mój samsung m52 notorycznie gubi wifi. Jak tylko spadnie o jedną kreskę od razu wykrzyknik i wifi trzeba restartować. Nie pomaga resetowanie sieci i ustawień. Przy sieci typu mesh w innej lokalizacji czy w galerii przy przeskakiwaniu między nadajnikami jest to samo. Przed aktualizacja działało doskonale. Czy ktoś się z tym spotkał? Na kilka telefonów w domu jeden samsung i tylko ten jeden ma problem. Nawet kilkuletni xiaomi redmi 4 przechodzi płynnie między punktami.
14 Odpowiedzi
szczepan86
Explorer
Opcje
Odpowiem Ci jak mi w Samsungu powiedział jak z a52 poszedłem,, czegoś Pan oczekiwał po telefonie za 1.5 klocka,, (mniejsza o to że to 3.4 polskiej wyplaty)
YOX
Samsung Members Star ★★
Opcje

Z tego co widzę ostanią aktualizacją, dla tego urządzenia, było uaktualnienie do Androida 12. Czy po tak dużej aktualizacji wykonano przynajmniej zabieg wipe cache partition lub lepiej przywrócono urządzenie do ustawień fabrycznych ? 

MarcinKapusta
First Poster
Opcje

Pierwsze słyszę, żeby resetować telefon, kasując zdjęcia, historię, smsy lub siedzieć pół dnia i robić ich kopię bo niekompetentni panowie z samsung nie potrafią zrobić upgrade? W przypadku innych producentów ten problem nie występuje, niezależnie od upgrade do najnowszego androida czy ios'a. Mam podobny problem i podobnie jak kolegę wyżej, serwis szmatsunga spuścił na drzewo.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Spróbuj na początek wykonać resetowanie ustawień sieciowych. Aby to zrobić przejdź kolejno do: Ustawienia > Zarządzanie ogólne > Resetowanie > Resetowanie ustawień sieciowych. Do kompletu możesz wykonać wipe cache partition, o którym wspomniał @YOX. Zabieg nie usuwa żadnych danych z telefonu.

Instrukcja - wipe cache partition
https://eu.community.samsung.com/t5/telefony-i-smartfony/poradnik-soft-hard-reset-tryb-bezpieczny-i-...


Fresh_mints75
Journeyman
Opcje
Witam,niedawno kupiłem Samsunga M52 5g. Internet mam wifi UPC nawet przełączyłem na 5 GHz i włączone przesył danych. Nie aktualizowałem na androida 12. Na Netflix oglądam bez problemów i bardzo szybko uruchamia. Ale na Disney plus akurat na tym telefonie nie mogę odtworzyć filmów ale za to w starszym Samsung m21 działa bez problemów. Szukałem odpowiedzi w help Disney. Tam pisze o połączeniu internetowym tzn stabilność. Granie na on-line bez problemów. Już po drugim resetowaniu fabrycznych problem dalej mam. 😳 Czy ktoś mi pomoże?
0 Like
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Fresh_mints75 Rozumiem, że aplikacja była ponownie instalowana na telefonie? 

0 Like
Fresh_mints75
Journeyman
Opcje
Jak najbardziej 😉
0 Like
Fresh_mints75
Journeyman
Opcje
Nie dość że jak włączę Disney to pokazuje strona główna i wybieram obojętnie film to klikam to pokazuje kółko i kręci kręci i pokazuje komunikat : wystąpił problem spróbuj ponownie jeśli nie dalej problem to wejdź na stronę help Disney plus.com. Tam nie ma co szukać pomocy
0 Like
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Fresh_mints75 A czy po przywróceniu ustawień fabrycznych przywracałeś kpię zapasową?

0 Like