Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Atmos w soundbarze hw-n850

(Temat utworzony: 26-11-2018 05:55 PM)
720 Wyświetlenia
PitM
Explorer
Opcje

Witam wszystkich. Mam problem z odtworzeniem dzwieku atmos. Posiadany sprzet to TV SAMSUNG QLED QE55Q7 fna, soundbar HW-N850 i do niego satelity SWA9000s.Po  podlaczeniu tv-kabel hdmi-arc-sounbar i odtworzeniu filmu z Netflixa( znalazlem strone gdzie jest spis filmow z dzwiekiem atmos ) nie pokazuje na sounbarze informacji ze to atmos. Po wejsciu w tv ustawienia eksperckie dzwieki pokazuje informacie dolby digital +. Sprawdzilem aktualizacje sprzetu i są najnowsze, wiec gdzie lezy problem. Wydane 10 tysi i sprzet nieodtwarza atmosa

0 Like
38 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Pietrenka  napisał(a):

 

Po zatym jeśli chodzi o serwis to w końcu jesteśmy w UNI więc nie ma znaczenia gdzie byłby naprawiany :smiling-face:

 


@PietrenkaTylko wyszystko musi się zgadzać żeby było można skorzystać z  UNI a tu będzie rozbieżność sprzęt z innego rynku a dowód zakupu z Polski. Tez wolałbym zakupić Xbox One X więcej znajdziesz czy ma Atoms

0 Like
dekoder
Navigator
Opcje

To nie wina telewizora tylko Netflixa

Tutaj macie jakie urządzenia odtworzą Dolby Atmos z Netflixa https://help.netflix.com/pl/node/64066

Mam telewizor 65NU8002 i soundbar HW-N850 z SWA-9000

Przy odtwarzaniu serialu Jack Reacher z Amazon Prime Video,który ma ścieżkę dźwiękową D.Atmos,mam dźwięk w tym formacie na soundbarze,jest napis Dolby Atmos na wyświetlaczu belki

Także pozostaje czekać aż Netflix dołączy do obsługi tego formatu telewizory Samsung,albo zakup zewnętrznego urządzenia,np xbox one

PitM
Explorer
Opcje

jakiej marki masz tv, czy w specyfikacji masz napisane ze odbiera atmos, to co netflix przygral sobie z samsungiem

0 Like
dekoder
Navigator
Opcje

Odpowiedzi na Twoje pytania są w moim poprzednim poście,czytaj uważniej

0 Like
Pietrenka
Journeyman
Opcje
Netflix Patrycja
Witam, z tej strony Patrycja. Nie mam kontroli nad tym, jakie urządzenia zostaną tam dodane. Stopniowo nasi technicy pracują nad tym, by powiększyć dostępność różnych dodatkowych funkcji. Mogę jedynie zgłosić Twoją sugestię, nie obiecuję jednak, że zostanie ona rozpatrzona.
 
Tyle na to NETFLIX 😞
prośbę zgosiłem :smiling-face:
0 Like
KABA59
First Poster
Opcje

U mnie na N 950 mam Atmosa tylko na BDUHD 850 ?! na Płycie UHD i BR !

0 Like
Pietrenka
Journeyman
Opcje

Dlatego kupiłem Xbox x i mam dolby Atmos niestety NETFLIX Z SAMSUNGIEM chyba się nie dogadają i nie ma szansy na to żeby działało 

0 Like
Maciek3
First Poster
Opcje

Proszę poczytać instrukcje soundbarów Samsung z serii HW-N z 2018r, jest tam napisane że Atmos jest obsługiwany tylko z 7.1.2 poprzez HDMI. (prawdopodobnie chodzi tutaj o nieskompresowaną wersję z BluRay, nie ma nic wspomniane o HDMI ARC) Netfix używa skompresowanej wersji 5.1 przesyłanej poprzez HDMI ARC. W instrukcji napisane jest kiedy soundbar odtwarza Atmos jak poniżej. W wersjach z 2019 i 2020 r nie ma ograniczenia 7.1.2

  • Open the audio output options on the settings menu of your BD player or other device and make sure that “No Encoding” is selected for Bitstream. For example, on a Samsung BD Player, go to Home Menu → Sound → Digital Output and then select Bitstream (unprocessed). • If the Audio Output options include Secondary Audio, make sure Secondary Audio is set to Off. • Dolby Atmos® works only on 7.1.2 channels. • Make sure that the content supports Dolby Atmos®.