Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poznaj nową lodówkę side-by-side z serii RS

(Temat utworzony: 05-12-2018 02:55 PM)
792 Wyświetlenia
Opcje

Cześć!

Dziś chciałabym się z Wami podzielić kilkoma modelami, które w ostatnim czasie pojawiły się ofercie lodówek Sied-by-side fimy Samsung.

Mamy dokładnie 11 nowych modeli o kodowym oznaczeniu RS. Warto zwrócić uwagę na design, ponieważ lodówki w swej prostocie są niezwykle eleganckie i robią wrażenie :smiling-face:

Zobaczmy zatem jak wyglądają nasze nowe perełki :smiling-face:

RS68N8241B1

1.jpg

RS68N8671SL

 2.jpg

 

 RS66N8100S9

 3.jpg

 

 RS67N8211B1

 4.jpg

 

Jak widzicie wszystkie modele mają podobny do siebie, prosty i zarazem niezwykle elegancki design.

Co zwraca uwagę oprócz wyglądu? Funkcjonalność i nowe rozwiązania!

Nie będę pisał o pojemności, ponieważ wiecie, że lodówki side-by-side moga zmieścić naprawdę dużoJ Opisywane sprzęty mają powyżej 600 litrów pojemności, więc miejsca na wszystkie produkty jest wystraczająco. Dodatkowo będą świeże przez długi czas dzięki technologi Precise Chef Cooling oraz Twin Cooling Plus™. Pierwsza w połaczeniu z Digital Inverter odpowiada za zachowanie aromatów produktu poprzez ograniczenie wahań temperatury, a druga odpowiada dwóm niezależnym obiegom. To dzięki nim zapachy nie mieszają się.

Nowością jest panel sterowania, który w każdym modelu umieszczony jest w w komorze chłodziarki i bardzo dyskretnie spogląda w naszą stronę po otworzeniu drzwi.

Z resztą, sami zobaczcie :smiling-face:

5.jpg

Panel sterowania także cechuje estetyczne i ergonomiczne wykonanie. Obsługa nie sprawia najmniejszego problemu.

Również dozowniki zostały zmodyfikowane tak, aby zapewnić jak największą ergonomię i wygodę w użytkowaniu.

Myślę, że każdy wybierze coś dla siebie. Tym bardziej, że jest jeszcze kilka podobnych modeli z serii RS wszystkie znajdziecie pod adresem https://www.samsung.com/pl/refrigerators/all-refrigerators/?sbs-standard

Podba Wam się? Jeżeli ktoś z Was posiada jeden z powyższych modeli to podzielcie się swoimi spostrzeżeniami na temat użytkowania.

Zapraszam do dyskusji :smiling-face:

2 Odpowiedzi
Pasorzytek
Explorer
Opcje

A mam ja :smiling-face:

RS68N8320S9

Lodówka fajna, duża.

Jednak zawodzi mnie kostkarka do lodu. leje ciut za mało wody przez co zamiast 8 kostek produkuje 7 😞 ale ogólnie sprzęt jest ok;) chodzi cicho choć dość długo.

 

Po pierwszym uruchomieniu (temp -23 / 1)  i dojściu do zadanej temp (taką pokazuje na wyświetlaczu) pracowała jeszcze prawie 5-6 godzin i dopiero się wyłączyła....  Tak ma być ? 

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@Pasorzytek

 

Z tego co widzę, założyłeś nowy temat, także tutaj nie rozwijajmy dyskusji, przenieśmy ją do Twojego tematu. :winking-face:


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like