Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cash Back s8

(Temat utworzony: 30-11-2018 11:38 AM)
623 Wyświetlenia
MarciNoo
Apprentice
Opcje
0 Like
120 Odpowiedzi
shiawase
Journeyman
Opcje

Konto miałem bo w sierpniu zakupiłem sg8 I wtedy korzystałem z promocji Euronet zwrot też. 

Teraz jak kupiłem s9+ to po zalogowaniu do members automatycznie mi się on zarejestrował 

atQ
Student
Opcje

Witam, chciałbym zapytać, czy w promocji Cashback 500zł Samsung S8 zostały jakieś kody? 16.11 aktywowałem telefon więc powinienem dostać jeszcze zwrot, w regulaminie napisane jest, że jeśli pula kodów się wyczerpie to Samsung niezwłocznie o tym poinformuje. Takiej informacji nigdzie nie widziałem.

 

a i zapomniałem dodać, że przy próbie odebrania kodu wyświetla się komunikat ,,nie ma juz wiecej dostepnych kodów"

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@atQDla S8 już nie ma kodów http://www.plus.pl/documents/16/11976349/Regulamin_ATM.pdf  A poza tym jest sporo takich tematów gdzie mogłeś się dopisać.

0 Like
atQ
Student
Opcje

@vdsl2  napisał(a):

@atQDla S8 już nie ma kodów http://www.plus.pl/documents/16/11976349/Regulamin_ATM.pdf  A poza tym jest sporo takich tematów gdzie mogłeś się dopisać.



Czy to, że nie ma widocznej promocji, bo skończyła się 18.11 znaczy, że nie ma kodów i nie można ich odebrać?

Chyba nie.

W regulaminie jest napisane, że: 

1. Klient może pobrać Kod klikając w baner nie wcześniej niż po upływie 14 dni od dnia aktywacji, nie później niż do dnia 9 grudnia 2018 roku.

Dlatego stawiam bardziej na problemy techniczne.

 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Jak napisałeś aktywacja była 16.11 więc nie mineło jeszcze 14 dni jak masz pytania pisz mailem na adres galaxyS8@oexebusiness.co

Aplikacja działa już prawidłowo.

Szymon385
Journeyman
Opcje

Cześć wszystkim.

Zastanawia mnie dlaczego jedna z najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych  firm na świecie robi takie cyrki. Zleca promocję firmie krzak ktora nie potrafi poskładać do kupy kilku powiadomień w aplikacji czy emailu. A T-mobile i samsung mówią ze oni nie są odpowiedzialni za promocję tylko tajemnicza firma x.

Nie znam nikogo kto wypłaciłby środki z promocji cashback samsuga bez problemu. U mnie wygląda to tak, że kazdy etap kończy się reklamacją bo nic samo sie nie dzieje.

Teraz idą święta i moja ostatnia reklamacja na brak nr PIN do wypłaty przepadła bez echa.

A mam termin wypłaty  do 26.12 a ich termin na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni...

 

Ta promocja to ściema, robią wszystko by przegapić jakiś krok, termin czy za późno reklamować brak inforamcji.

Po 7 samsungach premium obena s9+ bedzie moim ostatnim. Jeszcze nikt tak mnie nie nabrał na coś tak jak lubiany przez 159 mln ludzi na fb Samsung.

Kupiłbym ten telefon i bez promocji ale skoro dają zwrot no to super. Tylko że nie dają. 

Wypłacenie tych 500 złotych jest trudniejsze i bardziej pracochłonne niż pojscie na 2-3 dni do dodatkowej pracy.

Samsung = wstyd.

Maile nie docieraja.. puknijcie się w głowę. Nawet najbardziej podły i tani sklep internetowy ogarnia takie rzeczy...

Samsung kojarzy mi sie teraz wyłącznie ze ściemą. Nigdy wam nie zaufam  nawet jesli dopisze sie tu 15 waszych troli jak to pieknie wypłacili gotówkę.

 

 

 

 

showmeyour__
Voyager
Opcje

@Szymon385 jednocześnie rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale również dziwią mnie Twoje wnioski.

Mechanizm promocji opisany jest w jej regulaminie, a Klient przystępując do promocji, co jest jego dobrowolną decyzją, jednocześnie potwierdza znajomość jej warunków. 

Jak każda kampania czy akcja na świecie i w takiej promocji może coś się nie udać. Na szczęście w takiej sytuacji na straży stoi niepodważalne prawo Klienta do złożenia reklamacji. I to należy uczynić. Podpowiem, że przy spełnieniu wszystkich 3 warunków udziału w promocji dzień złożenia reklamacji zatrzymuje bieg ważności kuponu. Nic nie przepada. Jedynie przesuwa się data realizacji transakcji. Pamiętaj, że reklamacja to narzędzie w Twoich rękach.

Na koniec powiem, że nie jestem przekonana, co chciałeś osiągnąć poprzez ten post, ale wierzę, że powyższe wskazówki okażą się pomocne. 

Szymon385
Journeyman
Opcje

Zwracam honor -dzis wypłaciłem 500 zl. 

Ale fakt reklamacji kazdego etapu pozostał.

Mechanizm promocji jest dokłasnie opisany lecz nie realizowany. Kupon nie pojawia się w terminie... reklamacja. Pin nie przychodzi w terminie ... reklamacja. 

To jest mechanizm zmuszajacy do błędów klientów.  Łatwo przeoczyć kokejne dni i terminy i o to w tym chodzi i warto żeby klienci o tym wiedzieli i pilnowali się. Dlatego napisałem tego posta, bo jesteśmy przyzwyczajeni jako klienci że solidne firmy działają solidnie.... 

Firma sony wyminieła mi Lcd w telewizorze 28 dni po upłynięciu gwarancji...w ramach gestu dobrej woli i udzieliła na niego kolejnych 2 lat gwarancji... Tak sie buduje zaufanie. 

 

Mimo wszystko  epopeja od 14 listopada do 22 grudnia zakończyła sie wypłatą 500 z bakomatu Euronetu. Dlatego uczuciwie o tym informuję. 

Jednak następnym razem bedę wolał upust niż jakikolwiek zwrot gotówki z regulaminem na 11 stron. Zdrowych Spokojnych Świąt dla wszystkich

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Szymon385 wiesz, gdy setki (o ile nie tysiące) osób korzysta z promocji, a jest ich kilka, do tego nie czyta do końca regulaminów, nie zna terminów w nich podanych i  do tego zasypie Cię tysiącami maili i zgłoszeń reklamacyjnych, też byś się pewnie nie wyrobił. :winking-face::smiling-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Czyli tak jak napisała wcześniej @showmeyour__. Reklamacja to najważniejsze narzędzie w rękach użytkownika w razie problemów z jakąkolwiek promocją. Warto również dokładnie przeczytać regulamin przed przystąpieniem do promocji, aby upewnić się, że jesteśmy świadomi terminów oraz innych wymagań niezbędnych do pomyślnego zakończenia promocji.