Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cashback problem z odzyskaniem pieniędzy!!!

(Temat utworzony: 17-02-2023 01:40 AM)
3845 Wyświetlenia
share28
Navigator
Opcje
Witam, jest ktos kto tak jak ja ma problem z odzyskaniem pieniedzy w promocji cashback przy zakupie folda 4 badź jakiegos innego urzadzenia, jesli tak to prosze podzielcie sie ze mna swoimi doswiadczeniami. Ja odczekalem deklarowane 21 dni kalendarzowych i nieotrzymalem jakiejkolwiek informacji ani zwrotu. Nadmienię, że formularz wypelniłem prawidlowo- otrzymałem potwiedzenie mailem , na tym kontakt ze smolar samsung sie skończył. Czekam na wyjaśnienie sprawy. Zaczyna mnie to nieprofesjonalne podejscie troche zniechęcać do kolejnych zakupów, zawsze sa z nimi jakies problemy, a to niepojawia sie baner z promocją, a to jakies problemy z odkupem starego urzadzenia, a teraz jeszcze to!!!
60 Odpowiedzi
Aras1313
Helping Hand
Opcje
Wypowiem się niedługo bo korzystam odkupu ale u mnie zajmuje się tym firma foxway
0 Like
Kris8082
Navigator
Opcje
W zeszłym roku oddawałem firmie Smolar s21u zaraz po zakupie s22 i kasę dostałem po dwóch i pół miesiąca
Kontaktu zero ale kasa w końcu pojawiła się na koncie teraz wysłałem s22 zaraz po zakupie s23 zobaczymy ile potrwa to teraz
Aras1313
Helping Hand
Opcje
Powinni placic odsetki za niewywiązanie się z umowy, gdybyś ty spoznil się z rata to by Ci poblokowali telefon
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@share28, warto skontaktować się mailowo z firmą Smolar i wyjaśnić zaistniałą sprawę.


OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@share28, próbowałeś kontaktować się z organizatorem promocji?


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

share28
Navigator
Opcje

Ja z odkupu też korzystam, w tym przypadku chodzi o tel. Mojej partnerki, mam nadzieję że sie nie natniemy!!!

Widzę, że dużo osób ma priblemy w tym temacie, ale najgorsze że samsung nic z tym nie robi, ja już sie na takie primocje nie skuszę i następny zakup bedzie u największego rywala :winking-face:

Kontaktowałem sie mailowo i nawet dzwiniłem, ale dowiedziałem sie tylko tyle że osoby odpowiedzialnej za tą promocję akurat nie ma w pracy

Tak, ale osoby odpowiedzualnej za primocje nie ma w pracy a ci co są wiedzą nic !!!!

Heniekok
Pathfinder
Opcje
Mam to samo telefon wysłany i czekam już tydzień sprawdzam status i bez zmian poza tym że zarejestrowany więc czekam w napięciu
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@share28@Heniekok, a doprecyzujcie, o jakiej dokładnie promocji mówicie, zwrot określonej kwoty za zakup Fold, czy odkup przy zakupie serii S23?

@share28, kontaktowałeś się na adres mailowy z Regulaminu promocji?


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

share28
Navigator
Opcje
Zwrot kasy
0 Like