Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja ECOSYSTEM: Samsung Galaxy Z Flip5/Z Fold5/Rodzina S24/Rodzina S23/S23FE/Rodzina TabS9 w zestawie z Galaxy Buds2 Pro

(Temat utworzony: 12-04-2024 06:47 PM)
1723 Wyświetlenia
Members_Hyv1v0H
First Poster
Opcje

Po zakupie produktu Samsung Galaxy Flip 5 nie widzę zakładki odbierz prezent. Chodzi o promocje Kup wybrany smartfon lub tablet z Galaxy AI i odbierz słuchawki Galaxy Buds2 Pro.

97 Odpowiedzi
grypa
First Poster
Opcje
hej, ja też😙
0 Like
Krokiettrain
Pathfinder
Opcje
Kup urządzenie objęte promocją w terminie do 18 kwietnia 2024 roku u jednego z partnerów handlowych[1] biorących udział w promocji.Zaloguj się lub załóż konto w aplikacji Samsung Members, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy w terminie do 5 maja 2024 roku.
0 Like
Daname
First Poster
Opcje
Ja tez
0 Like
kvwncy
First Poster
Opcje
Czy baner się pojawił?
0 Like
Fafnoscie
First Poster
Opcje
Ja też nie widzę banera...
0 Like
Cassandra72
Pioneer
Opcje
Zarejestruj telefon w Samsung Members i uruchom go na terenie Polski. Baner powinien się pojawić do kilku godzin.
Tak przynajmniej było w przedsprzedaży telefonów serii S24.
0 Like
DAVA55
Pioneer
Opcje
Witam. Trzeba poczekać jeden dzień lub zarejestrować urządzenie w members.
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Przy zakupie urządzenia i zarejestrowaniu go na Samsung Members trzeba wykonać jeszcze 5 minutowe połączenie głosowe do obojętnie jakiejś wybranej osoby, wtedy baner nam się ukaże.
Tohath
First Poster
Opcje
Witam. Czy baner powinien się pojawić od razy po 5 minutowym połączeniu, czy należy odczekać od tego momentu kolejne 24h? Wszystkie pozostałe kroki mam za sobą, a baner wciąż się nie pojawił
0 Like