Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Majowa Promocja Cashback – kup Galaxy Watch6, zyskaj zwrot 500 zł

(Temat utworzony: 2 tygodni(e) temu)
309 Wyświetlenia
zylecia
Explorer
Opcje

Hej, czy ktoś kupił watch 6 w promocji cashback? Chciałam sprawdzić status zgłoszenia, ale po wpisaniu danych wyświetla się informacja, że nie znaleziono żadnych wyników. Czy ktoś miał podobnie?

0 Like
5 Odpowiedzi
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@zylecia, o status podpytaj bezpośrednio Organizatora promocji poprzez maila z Regulaminu (https://images.samsung.com/is/content/samsung/assets/pl/regulaminy/RegulaminPromocji_CashbackGW6500W...) samsungpremia@smolar.pl


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

Zero95
Student
Opcje

Witam, 

Czy ktoś ma problem ze zwrotem? Zarejestrowałem zakup 14.05.2024. W informacji zwrotnej był zapis, że odpowiedź przyjdzie w ciągu 21 dni roboczych. Termin minął i żadnej odpowiedzi. Napisałem dwa emaile i zero kontaktu. Zegarek kupiony u partnera promocji. Ktoś może pomóc? 

0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Zero95, pisałeś na maila podanego w Regulaminie promocji? Kiedy wysłałeś te 2 zapytania?


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

Zero95
Student
Opcje
1 wysłałem 4 dni temu, drugie dzisiaj rano.
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Zero95, zgodnie z zapisem w Regulaminie promocji Organizator ma 14 dni na odpowiedź. Jeśli w ciągu 14 dni nie dostaniesz żadnej odpowiedzi, zgłoś się do mnie w wiadomości prywatnej, pomogę.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.