Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cash Back s8

(Temat utworzony: 13-12-2017 08:57 PM)
12410 Wyświetlenia
MarciNoo
Apprentice
Opcje
0 Like
120 Odpowiedzi
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @MarciNoo

 

Upewnij się czy telefon jest w pełni zarejestrowany w aplikacji Samsung Members. Rozwiń boczny panel i wybierz Moje produkty.

Jeśli rejestracja jest w porządku odczekaj jeszcze 24 godziny, ewentualnie zrestartuj telefon.

W wypadku dalszych problemów, pozostaje kontakt na dedykowany adres e-mail: cashbackgalaxy@ms.cursor.pl.

 

 

 

 

 

0 Like
MarciNoo
Apprentice
Opcje

Dziś przyszedł kolejny mail że dane w postaci imienia i nazwiska nie są prawidłowe ja wchodzę na konto sprawdzam i jes ws Ustki tak jak ma być wysłałem nawet zdjęcie do nich nie mam pojęcia co się dzieje

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Dzięki za informacje

 

Jeśli dane się zgadzają, potwierdzenie udziału i możliwość uzyskania kodu powinny być już formalnością.

Bardzo dobrze, że przesłałeś zrzuty ekranu. To tylko przyspieszy sprawę.

 

 

 

MarciNoo
Apprentice
Opcje

Tylko że ja kod i pin już mam z aplikacji samsung members i moje dane czyli imię  i nazwisko sa prawidłowe więc nie bardzo rozumiem zaistniałej sytuacji. Nie wiemdlaczego dziś ktos napisał mi że nie są skoro ja wchodzę z aplikacji samsung members gdzie już na starcie piszę Witaj Marcin M...... z telefonu przez ustawienia konta chmura, konto samsung i tam też jest wszystko ok

0 Like
TomekR
Pathfinder
Opcje

Cześć @MarciNoo

 

Skoro masz już ośmiocyfrowy numer transakcji i pin, to powinieś mieć możliwość wypłaty środków. Natomiast co do poprawności Twoich danych, skoro w aplikacji Samsung Members dane są OK i udało Ci się pobrać kod - kontaktuj się w tej kwestii z organizatorem: cashbackgalaxy@ms.cursor.pl.

 

 

 

MarciNoo
Apprentice
Opcje

A jak z waszym cashbakiem dostaliście? Bo u mnie jak na razie problem mój Nr.Transakcji nie jest aktywny a dziś już miał być.

Tomku, znów lipa. Kod czyli Nr.Transakcji mam i byłem w bankomacie patrz co mnie spotkało a przecież dziś 1 dzień zwrotów i taki strzał...20171213_194258.jpg

 

0 Like
TomekR
Pathfinder
Opcje

@MarciNoo

 

czy robiłeś wszystko dokładnie tak jak w opisie promocji? Może to pytanie retoryczne, ale rozumiem oczywiście, że telefon na pewno zakupiony u jednego z partnerów promocji? Poniżej masz link do promocji gdzie wszystko jest dokładnie opisane. Polecam obejrzeć filmik - sprawdź czy wszystko robiłeś krok po kroku.

 

https://my-samsung.com/pl/mysamsung/offers/?&_ga=2.4922551.581186882.1513104953-271346512.1502542812...

 

 

 

MarciNoo
Apprentice
Opcje

Wszystko zrobiłem jak w opisie,dokładnie wszystko. Dostałem dziś info: 

Skoro otrzymał Pan KOD, to najwyraźniej musiał wkraść się błąd systemowy. Przepraszamy za utrudnienia.

Jeszcz raz prosimy o cierpliwość.

 

Z poważaniem,

 

Zespół Obsługujący Promocję

 

Dużym prawdopodobieństwem są jeszcze nieaktywne Kody, prosimy o chwilę cierpliwości i próbę wypłacenia nagrody w dniu jutrzejszym.
Z poważaniem,
Zespół Obsługujący Promocję

0 Like
TomekR
Pathfinder
Opcje

@MarciNoo

 

aha skoro otrzymałeś takie info od organizatora, to nie pozostaje Ci nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i spróbować jutro. Powodzenia :smileyhappy: