Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cash Back s8

(Temat utworzony: 17-01-2018 08:43 PM)
3402 Wyświetlenia
MarciNoo
Apprentice
Opcje
0 Like
120 Odpowiedzi
MarciNoo
Apprentice
Opcje

I tak od środy tamtego tygodnia kasy nadal nie mogę wybrać, co oni robią w tej kwestii bo mi się wydaje że nic. Dziś poniedziałek ciekawe czy dziś spotka mnie ten sam widok w bankomacie koń nie aktywny. I piszę do  cashbackgalaxy@ms.cursor.pl a oni napisali w srode spróbuj jutro czyli w czwartek i od tegoi momentu czekaj cierpliwie hehe dziś mamy poniedz kod już ma 10 dni i co nadal nie aktywny?

0 Like
klaudia1909
First Poster
Opcje

wczoraj dostałam kod promocyjny by otrzymać zwrot 400zł za zakup samsunga s8+ i nie da się go zarejstrować. Dodałam zdjęcie i wyskakuje mi komunikat "Załącznik: Dodanie pliku jest wymagane", wpisałam kod promocyjny, który dostałam mój kod zawiera cztery cyfry i pięć liter, a wyskakuje komunikat "Kod Promocyjny : Prawidłowy kod zawiera 13 cyfr", iMEi przepisany z telefonu sprawdzony chyba z 1000 razy czy aby napewno jest poprawny, a wyskakuje komunikat "IMEI : Nieprawidłowy IMEI", z numerem seryjnym jest taka sama sytuacja jak z imei. Co powinnam zrobić?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
@klaudia1909 poczekaj, aż odezwie się do ciebie @Michal_P

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
kasikkm
First Poster
Opcje

Mam ten sam problem. Dzisiaj nie działa mi już tylko kod, który równiez składa się z liter i cyfr. 

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć klaudia1909

 

Możesz doprecyzować o której promocji piszesz? Mówimy o telefonie zakupionym w sieci Plus i zwrocie 400 zł w bonach Sodexo, czy o chcesz skorzystać z promocji cashback i wypłacić gotówkę w bankomacie Euronet?

 

 

 

 

0 Like
Tido123
Student
Opcje

Czy z innego telefonu (tj. Samsung Galaxy S6 Edge) niż samsung s8 połączonego na tym samym koncie samsung mogę odebrać kod cashback,bo nie widzę takiej opcji,a w tamtym tygodniu miesiąc od rejestracji. Niestety s8 jest chwilowo w serwisie, więc nie mam do niego dostępu.

 

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
To raczej kwestia konta na które ma przyjść informacja promocyjna.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Tido123
Student
Opcje

Problem w tym że nie mam takiej opcji w zakładce korzyści w s6. Czyli muszę chyba zgłosić się mailowo do organizatora.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Tak będzie najlepiej. Poinformuj go o zaistniałej sytuacji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
alex333
First Poster
Opcje

Cześć, udało mi się odebrać pieniądze? Mam ten sam problem ... ((co robić?

0 Like