Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z dotykiem w S9 PLUS

(Temat utworzony: 18-03-2019 03:33 PM)
1769 Wyświetlenia
goluchowskyy
Apprentice
Opcje

Witam , kilka dni temu zakupiłem Samsunga s9+ i niby jest wszystko cacy , jednak denerwuje mnie ,że nie zawsze reaguje na dotyk , często muszę klinąć 2 razy na okienko np.aplikacji żeby takowa się otworzyła. Bez szkła ochronnego jak i ze szkłem jest tak samo , czułość dotyku jest zwiększona , w serwisie samsunga Pan po przeprowadzeniu krótkiego testu stwierdził ,że wszystko jest ok. Nie wiem ,może to moje fanaberie , ale kiedy przesiadłem sięzS6 EDGE + zauważyłem,że dotyk jest zdecydowanie mniej czuły niż w s6 edge +. Czy mieliście podobnie ? Jakieś rady ? Aaa dodam ,że przywracałem telefon do ustawień fabrycznych 

0 Like
6 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Witaj na forum @goluchowskyy. Jeżeli nie używasz obecnie żadnej folii ani szkła to nie ma potrzeby zwiększania czułości wyświetlacza. Czy przywracałeś kopię zapasową po przywróceniu ustawień fabrycznych? Sprawdź również jak reaguje wyświetlacz w Trybie bezpiecznym.


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@goluchowskyy możesz również skorzystać z kodu *#0*# i samodzielnie sprawdzić poprawność działania dotyku.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
goluchowskyy
Apprentice
Opcje

@Szewcu 72 , sprawdzałem i wszystko jest w porządku , może jest to kwestia aplikacji , nie mam pojęcia ,niemniej jednak  przy moim porównaniu do S6 edge plus , jest to dość zauważalne - interakcja na dotyk nie jest tak perfekcyjna jak w moim poprzednim modelu . Tak się zastanawiam czy wysyłać telefon na serwis ,chociaż z drugiej strony obawiam się ,że nie wykryją jakiejkolwiek wady przeprowadzając testy. Może muszę się po prostu przyzwyczaić. Cóż ,dzięki za odpowiedzi 

0 Like
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@goluchowskyy, dodam jeszcze, że podobne odczucia do Twoich miałem po przesiadce z modelu Galaxy S8+ na model Note9. Momentami zdawało mi się, że telefon nie reaguje na dotyk. Widocznie panele dotykowe w telefonach są skonfigurowane w nieco inny sposób i stąd różnice w działaniu. Po krótkim czasie przyzwyczaiłem się do obsługi Note9 i przez kilka miesięcy cieszyłem się z jego użytkowania :winking-face:


0 Like
goluchowskyy
Apprentice
Opcje

Myślisz ,że w serwisie są w stanie to skonfigurować ? Bądź może to być wada fabryczna ?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@goluchowskyy, niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Jeżeli uważasz, że jest to wada fabryczna to zgłoś się do punktu serwisowego. Tylko pracownik serwisu jest w stanie wykonać ekspertyzę. Na forum nie będziemy w stanie ocenić czy Twój telefon jest sprawny ponieważ w dużej mierze przekazujemy wyłącznie nasze subiektywne odczucia. Jeżeli zdecydujesz się na wizytę to koniecznie daj znać jaka była odpowiedź serwisu. Powodzenia :winking-face:


0 Like