Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Unpacked 2019 - London, baby!

(Temat utworzony: 22-02-2019 02:46 PM)
296 Wyświetlenia
MonikaGS
Helping Hand
Opcje

Czołem wszystkim!

 

To już jutro! :smiling-face::victory-hand::smiling-cat-face-with-heart-shaped-eyes:

 

Jutro dowiemy się co Samsung odkryje przed nami na Unpacked 2019! Będziemy śledzić to wydarzenie z zapartym tchem i wypiekami na policzkach.

 

Dlatego będziemy? Bo liczę, że dołączycie do mnie w tym dniu - rejestracji na transmisję wydarzenia możesz dokonać tutaj.

A ja jednoczesnie pragnę ogłosić, że wraz z naszymi superużytkownikami @Szewcu72 oraz @mirudo24 wybieramy się na Unpacked 2019 w Londynie, który jest połączony ze spotkaniem użytkownikow Społeczności Samsung z całej Europy.

 

W związku z tym obiecuję, że wraz z chłopakami będziemy Was godnie reprezentować i zbierać ciekawy materiał, którym potem chętnie się podzielimy :face-with-tears-of-joy:

 

Szanowni Panowie - już teraz gratuluję przygody! Mam nadzieję, że jesteście już spakowani :smiling-face-with-sunglasses: :earth-globe-europe-africa::airplane::camera::ok-hand:

 

#Readyforlondon #Unpacked #SamsungCommunity #Superusers

54 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Czy będzie można się spodziewać jakiejś wideorelacji z całego wydarzenia ?


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Raczej nie widzę takiej potrzeby, z uwagi na fakt, iż wydarzenie było relacjonowane na bieżąco. Na pewno pojawią się stosowne tematy i zdjęcia i być może jakaś krótka wideo-kompilacja.
Wszystko w swoim czasie. Dajcie nam chwilę. Musimy odpocząć, ochłonąć i zebrać myśli. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamil40013, razem z @Szewcu72 przygotowujemy nasze wrażenia z wydarzenia, zdjęcia oraz kilka krótkich filmów. Mam nadzieję, że dzisiaj nam się uda. Postaramy się jak najdokładniej opisać naszą wyprawę :winking-face:


PawełN
Navigator
Opcje

Nie powinienem ale ... zazdroszczę :smiling-face:


Pomogłem? Zaakceptuj jako rozwiązanie.

„Musimy nauczyć się uzyskiwać potrzebną nam energię bez zużywania surowców.“ Nikola Tesla

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PawełN, to była wspaniała przygoda. Zachęcam również do obejrzenia pozostałych wątków dotyczących naszego wyjazdu :winking-face:

 

Londyn UNPACKED 2019 – wrażenia i przeżycia.

Samsung London Treasure Hunt czyli polowanie na atrakcje w Londynie

Londyn UNPACKED 2019 - nasze filmy