Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Android 10 i beta testy... kiedy...

(Temat utworzony: 18-10-2019 04:51 AM)
455 Wyświetlenia
Alicja70
Helping Hand
Opcje

Jak wiecie do mojej rodziny Galaxy dołączył Galaxy S10 i cieszy mnie, że właśnie ten model prawdopodobnie załapie się jako jeden z pierwszych na beta testy androida 10. Ciekawi mnie kiedy pojawią się te testy i jakie zmiany będą... dużo ma być z Note 10 i nie przeczę, że podoba mi się ta opcja🤗

0 Like
95 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@tomek199415, zamierzam przystąpić do testów jak tylko pojawią się w naszym kraju. Uważam, że przywrócenie ustawień fabrycznych po wgraniu wersji beta to dobry pomysł ponieważ w ten sposób mamy pewność, że praca testowej wersji systemu nie będzie zakłócana przez ewentualne błędy lub pozostałości po poprzedniej wersji systemu. W takim wypadku warto również pominąć przywracanie kopii zapasowej po wykonaniu hard resetu.


sardroid
Troubleshooter
Opcje

Przywracałem i moim zdaniem działał płynniej. 

0 Like
Bimer535
Journeyman
Opcje
Czy możecie sprawdzić u siebie czy na waszej becie działa udostępnianie obrazów lub filmów z galerii na whatsapp? Jak próbuje udostępnić zdjecie z galerii nic sie nie dzieje ale jak robię to z poziomu whatsapp to dziala prawidłowo.
0 Like
sardroid
Troubleshooter
Opcje

Miałem coś takiego kiedy chciałem wrzucić zdjęcie z galerii na Twittera. Pokazywał się czarny ekran, i pomagało tylko wyjście przyciskiem Home. Za którymś tam razem zaskakiwało.

0 Like
Bimer535
Journeyman
Opcje
Nie no u mjie nie ma czarnego ekranu, wszystko odbywa sie tak jak zawsze z tym ze foto nie dodaje sie do whatsapp. Poczekam na jakąś aktualizację moze to wina po stronie whatsapp.
0 Like
krampik1982
Voyager
Opcje

Możliwe, że beta z androidem 10 ruszy w poniedziałek  21 października. Jest potwierdzone to w Indiach. I jest szansa ,że będzie rozszerzone o inne kraje w tym Polskę... ale to nie jest potwierdzone niestety... Więc czekamy i zobaczymy.

0 Like
sardroid
Troubleshooter
Opcje

A ja zastanawiam się, czy dzień/dwa wcześniej będą zapisy, czy uruchomią je razem z betą 🤔

0 Like
sardroid
Troubleshooter
Opcje

Proszę o usunięcie 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Drodzy posiadacze modeli z serii Galaxy S10, podgrzewamy atmosferę... :smiling-face-with-sunglasses:

Jako Superuserzy naszej społeczności mamy ten zaszczyt i przyjemność, że możemy nieco wcześniej przetestować wersję beta One UI 2.0 z Adroidem 10 na naszych S10-takch, w wersji XEO:thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

 

aktualizacja do One UI 2aktualizacja do One UI 2Tak wygląda informacja o oprogramowaniu po zainstalowaniu wersji testowej.

 

One UI 2 Android 10One UI 2 Android 10Więcej informacji udzielą wam jeszcze w dniu dzisiejszym koledzy @mirudo24 i @kamil40013 

 

Bądźcie cierpliwi... miłego oczekiwania na beta-testy życzę.

 

A10 SC_1_2_2.png

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
tomek199415
Pathfinder
Opcje

Polska szybciej testuje bete niż wielka Brytania?

0 Like