Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacje oprogramowania Galaxy S10e | S10 | S10+ | S10 Lite

(Temat utworzony: 07-02-2020 01:13 PM)
527 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Galaxy S10e, S10 oraz S10+ podczas Galaxy Unpacked 2019Galaxy S10e, S10 oraz S10+ podczas Galaxy Unpacked 2019

W tym wątku zachęcam wszystkich do dzielenia się informacjami odnośnie nowych aktualizacji oprogramowania w telefonach Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+ oraz Galaxy S10 Lite. Pamiętajcie, że z reguły w pierwszej kolejności aktualizacje trafiają do telefonów zakupionych w wolnej sprzedaży (wariant XEO). Telefony pochodzące od operatorów otrzymują aktualizacje nieco później. Poniżej zamieszczam odnośniki do najnowszych informacji o aktualizacjach:

Galaxy S10e:

Galaxy S10:

Galaxy S10+

Galaxy S10 Lite

Przydatne odnośniki na forum:

Przydatne zewnętrzne odnośniki:


1 837 Odpowiedzi
tomek199415
Pathfinder
Opcje

@mirudo24 aktualizacja wyszła 3 godziny temu u mnie cisza, wcześniej aktualizację normalnie przychodziły na XEO:face-with-rolling-eyes:

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@tomek199415, jaki model telefonu posiadasz? Poczekajmy aż wypowiedzą się inni użytkownicy czy ich telefony wyszukują najnowszą aktualizację oprogramowania.


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@tomek199415 @mirudo24 aktualizacje poszły na wszystkie trzy wersje.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
hybrid_man
Pioneer
Opcje

Aktualizacja do S10 wersja XEO właśnie się pojawiła u mnie.

Screenshot_20200207-125321_Software update.jpg

 

SzabelFTN
Voyager
Opcje

S10e xeo zaktualizowany. 

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Wszystkie wersje z regionu XEO otrzymały aktualizacje.

update.png

Czasami trzeba postać w kolejce :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
d4niel_p
Pioneer
Opcje

Czy ktoś ma problem z DeXem po lutowej aktualizacji (G975FXXU4BTA8) na S10+? U mnie "Interfejs systemu Samsung DeX" FC od razu po podłączeniu telefonu do PC i uruchomieniu klienta DeXa. Czyszczenie danych aplikacji na telefonie i re-instalacja klienta na PC nie pomogła.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@d4niel_p, czy próbowałeś wyczyścić dane wszystkich aplikacji DeX? Wykonaj również wipe cache partition.

 

Screenshot_20200211-135337_Settings.jpg


0 Like
d4niel_p
Pioneer
Opcje

nismo, tak, standardowe operacje "ratunkowe" wykonałem, a dane wyczyściłem ze wszystkich czterech komponentów DeXa. Wysłałem raport do Samsunga, może w logach coś będzie widać.
Co ciekawe DeX działa (poza małym problemami jak na przykład brak ikon zasięgu):
dex.jpg

Nie da się jednak korzystać z telefonu w tym samy czasie, bo dopóki słuchawka jest podpięta pod PC / uruchomiony jest klient DeXa to na ekranie wisi pop-up z komunikatem o FC.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@d4niel_p, możliwe, że to błąd w oprogramowaniu. Sprawdź jeszcze działanie w trybie bezpiecznym. Wyczyść również dane aplikacji USBSettings. Poczekajmy na wypowiedzi innych posiadaczy modeli S10+ czy również mają problemy z trybem DeX.