Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usuwanie kroków Fit3

(Temat utworzony: 2 tygodni(e) temu)
123 Wyświetlenia
Małami22
First Poster
Opcje
Fit3 od dwóch dni resetuje mi w dzień kroki zaczynając liczyć od zera. Jak to naprawić?
0 Like
97 Odpowiedzi
Mar_Sol
Journeyman
Opcje

Kasę wzięli ode mnie w lutym. Od trzech miesięcy opaska tylko mnie ******* ma mnie pocieszyć, że pracę trwają? Te prace to powinny trwać zanim to ***** zaczęli sprzedawać

xmonix
Student
Opcje
Kolejna wada zegarka: fit3. Kroki nie zerują się po północy na zegarku.
Nie dość, że synchronizacja kroków między aplikacją a opaską nie działa prawidłowo, to dochodzą kolejne niedociągnięcia. 
0 Like
Mar_Sol
Journeyman
Opcje
A u mnie dzisiaj chyba oddali zaległe kroki bo dla odmiany od rana miałam już 10000 a przeszlam może 1000. Co dzień to kolejne atrakcje. Jedyne co dobrze pokazuje to godzinę
PatrykF
Expert
Opcje

@xmonix Próbowałe wylogować się z konta Samsung i zreinstalować aplikację Samsung Health, po czym zalogować się na konto ponownie? To często pomaga na problemy z synchronizacją danych.

0 Like
Members_IzRwOn9
First Poster
Opcje

Witam. Czy wiadomo kiedy będzie nowa aktualizacja na Fit3 ? Kroki nie zeruja się, wręcz każdego dnia ani ich nie przybywa ani nie ubywa stoje w miejscu. Nic nie działa.  

kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Members_IzRwOn9, Nie znamy terminu udostępnienia aktualizacji. Możemy się tylko domyślać i liczyć na to, że aktualizacja pojawi się w tym miesiącu.


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@xmonix  @Mar_Sol  @Members_IzRwOn9 Jak ma tę opaskę od 18 kwietnia nie widzę żadnego problemu jakie wy piszecie.

0 Like
Reeden
Apprentice
Opcje
Mój Fit3:
-sam dwa lub trzy razy doliczył kroki. W "najlepszym" przypadku było 20 tys., za chwilę nagle 70 tys.,
-raz odjął mi kroki o ok. 10 tys.,
-raz zawiesiło się równocześnie ładowanie baterii (stanęło na 54% i nie chciało ruszyć) i zliczanie kroków,
-kilka razy zawiesiło się samo liczenie kroków.
Za każdym razem pomagał tylko reset urządzenia do ustawień fabrycznych.

Powiadomienia z aplikacji raz są, raz ich nie ma, nic nie pomogła zmiana ustawień baterii na "bez ograniczeń" zarówno w Health jak i Wearable.

Brak polskich tarcz i czas pracy na baterii to również kompletna porażka, niezgodna z tym co nam oferowano.

Kupiłem Fit3 specjalnie po to, żeby współzawodniczyć ze znajomymi w Health i w wyzwaniach na kroki (nie zawsze noszę telefon przy sobie), oraz żeby mieć fajną, pełną integrację z moim S21. Skusił mnie też maksymalny czas pracy na baterii. A tymczasem mój zawód z dnia na dzień rośnie coraz bardziej.

Samsungu, pora się obudzić i zabrać o klienta również z niższej kategorii budżetowej!