Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usuwanie kroków Fit3

(Temat utworzony: 10-03-2024 11:45 AM)
6397 Wyświetlenia
Małami22
First Poster
Opcje
Fit3 od dwóch dni resetuje mi w dzień kroki zaczynając liczyć od zera. Jak to naprawić?
0 Like
115 Odpowiedzi
PaGrz
Explorer
Opcje
Hej mam irytujacy problem z dokladnoscia liczenia krokow. W czasie gdy opaska rozlaczy sie z telefonem (np. Tele zostaje w domu podczas wyjscia na zakupy) a nastepnie połaczy ponownie to zamiast exportować wychodzone kroki na telefon i je wyświetlić w app s health to pobiera kroki z telefonu na opaskę i nadpisuje wynik na niższy zapamietany na telefonie. Zglosilem juz do.samsunga- na razie brak odp. Zdarzylo juz mi sie to ze 3 razy przez tydzien uzytkowania - resetuje i paruję ponownie to pomaga (choc kroki gina) ale to nie jest na dluzsza mete rozwiazanie. Ktos przerabial temat?
Graifitifiz
Explorer
Opcje
U mnie jest taki problem, że opaska potrafi w trakcie dnia zresetować kroki i zacząć liczyć od zera.
AdrianS
Expert
Opcje

Cześć @Małami22,

W przypadku podobnych problemów może spróbuj zresetować połączenie opaski z telefonem. W ogóle łączysz opaskę z telefonem marki Samsung? Podobny temat pojawiał u mojego znajomego, więc myśle że zostanie to naprawione z aktualizacją.

Pozdrawiam.

Lบxบrℽ
Helping Hand
Opcje
Hej,
mam dość nietypowy problem z moją opaską Fit3 - nalicza mi normalnie kroki, łączę się z telefonem i wszystko synchronizuję, kroki z opaski nie ładują się do aplikacji, z opaski kroki zostają usunięte i nigdzie ich nie ma. Reinstalacja aplikacji została wykonana, nic to nie dało. Dodam, że z opaską miałem już problem - czasem włączała się samoistnie, choć teraz problem chwilowo został rozwiązany.
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Lบxบrℽ, Sporo osób zgłasza podobny problem. W niedługim czasie powinna zostać udostępniona aktualizacja rozwiązująca ten i inne problemy.


Lบxบrℽ
Helping Hand
Opcje
Dziękuję za informację 🙂
0 Like
ICeR
First Poster
Opcje
Od dnia premiery jestem posiadaczem opaski Galaxy Fit3, poprzednio miałem Galaxy Fit2 (od ok. Ponad 2 lat), na aplikacji Samsung Health miałem wszystkie swoje zapisane kroki od czasu zakupu Fit'a2, wczoraj włączyłem aplikację Health i włączała się tak jakby od początku jakbym ją dopiero zainstalował (nie usuwając jej wcześniej) i po sprawdzeniu aplikacji mam kroki jedynie z kilku miesięcy po kupnie Fit'a2, ok. 2 lata zapisanych informacji zostało usunięte, próbowałem przywracać dane oraz reinstalować aplikację ale nic mi to nie dało, czy jest to jakiś błąd czy już nie odzyskam kroków?
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@ICeR, Jeśli wcześniej miałeś włączoną synchronizację danych do Samsung Cloud, to po ponownym zalogowaniu wszystkie dane powinny zostać przywrócone. Zajrzyj do ustawień Samsung Health do sekcji Samsung Cloud.

Screenshot_20240312_085203_Samsung Health.jpg


0 Like
Aga1122
First Poster
Opcje
Mam podobny problem. Wczoraj do popołudnia miałam 3500 kroków, wieczorem byłam na spacerze wykonałam ponad 4000 kroków. Na opasce pojawiła się ilość ponad 7000. Po czym za 5 min jak zerknęłam było już 3500. Dziś to samo. Zresetowało mi do 0.