Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy Watch Active2 – nowy elegancki smartwatch marki Samsung - premiera za nami.

(Temat utworzony: 05-08-2019 10:21 PM)
3000 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Galaxy Watch Active2 to najnowszy smartwatch firmy Samsung, który pomoże skutecznie zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie użytkowników, niezależnie czy użytkownik pragnie poprawić swój stan zdrowia, czy trzymać rękę na pulsie zdarzeń .Galaxy-Watch-Active2.jpg

 

Nowy smartwatch został przeprojektowany, charakteryzuje go nowe wzornictwo oraz duże możliwości personalizacji. Dostępny jest w dwóch rozmiarach — 44 mm lub 40 mm — oraz w dwóch stylach wykonania. Pierwsza wersja to lekkie aluminium z paskiem z fluoroelastomeru (FKM) lub druga -  stal nierdzewna z paskiem skórzanym. Zegarek można spersonalizować za sprawą szerokiego wyboru opcjonalnych, stylowych pasków i tarcz.

 

Galaxy Watch Active2 zamiast mechanicznego bezela został wyposażony w wersję cyfrową pierścienia, umożliwiającą przełączanie się między kolejnymi ekranami i aplikacjami. Zaś ulepszony interfejs One UI oferuje prostą, przejrzystą i naturalną nawigację.Galaxy-Watch-Active2-Stainless-Steel-44mm.jpg

Galaxy Watch Active2 to również cyfrowy trener, pomagający zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Urządzenie prezentuje użytkownikom praktyczne i pomocne informacje, które można wykorzystać przy podejmowaniu decyzji w zakresie diety, ćwiczeń, kondycji psychicznej, snu i w wielu innych obszarach.

 

Smartwatch umożliwia ręczne śledzenie ponad 39 rodzajów aktywności, z których siedem — bieganie, chodzenie, jazda na rowerze, pływanie, wiosłowanie, ćwiczenia na orbitreku i ćwiczenia dynamiczne — aktywowanych jest automatycznie. Dzięki zaktualizowanej funkcji Running Coach można monitorować tempo biegu w czasie rzeczywistym i korzystać z siedmiu programów pomocnych przy osiąganiu wyznaczonych celów. Na spodniej części umieszczono innowacyjne czujniki, które jeszcze szybciej dokonują odczytów. Dzięki temu można zapoznać się z wynikami pomiarów w jeszcze krótszym czasie i zmaksymalizować swoją sprawność fizyczną i osiąganie zamierzonych efektów.

 

Wersja LTE umożliwia swobodne odbieranie i wykonywanie połączeń z poziomu zegarka, za jednym dotknięciem zapewnia też dostęp do przeglądarek mediów społecznościowych i oferuje większą interakcję z treściami. Teraz na smartwatchu można polubić post, a nawet obejrzeć krótki klip wideo.

Galaxy-Watch-Active2-Aluminum-40mm.jpg

Specyfikacja techniczna

 

Kategoria

Cechy

Kolor

Aluminium: srebrny Cloud Silver, czarny Aqua Black, różowo-złoty Pink Gold z fluoroelastomerem (FKM)

Stal nierdzewna: srebrny, czarny, złoty ze skórzanym paskiem.

Wymiary i waga

Koperta aluminiowa — modele 44 mm: 44 x 44 x 10,9, 30 g

Koperta aluminiowa — modele 40 mm: 40 x 40 x 10,9, 26 g

Koperta ze stali nierdzewnej — modele 44 mm: 44 x 44 x 10,9, 42 g

Koperta ze stali nierdzewnej — modele 40 mm: 40 x 40 x 10,9, 37 g

*Model LTE dostępny tylko w wersji ze stali nierdzewnej

Wyświetlacz

Modele 44 mm: 1,4-calowy (34 mm) 360 x 360 Super AMOLED, w pełni kolorowy wyświetlacz Always On, szkło Corning® Gorilla® DX+

Modele 40 mm: 1,2-calowy (30 mm) 360 x 360 Super AMOLED, w pełni kolorowy wyświetlacz Always On, szkło Corning® Gorilla® DX+

Pasek

Modele 44 mm: 20 mm, wymienny

Modele 40 mm: 20 mm, wymienny

Bateria

Modele 44 mm: 340 mAh

Modele 40 mm: 247 mAh

Chipset

Exynos 9110 dwurdzeniowy 1,15 GHz

OS

Tizen

Pamięć

768 MB + 4 GB, *1,5 GB + 4 GB

*Tylko modele LTE

Łączność

LTE*, Bluetooth® 5.0, Wi-Fi b/g/n, NFC

A-GPS/GLONASS/Galileo/Beidou

* Łączność LTE dostępna tylko w modelach LTE.

Czujniki

Pulsometr (z 8 fotodiodami), elektrokardiogram (EKG), akcelerometr (mierzy przyspieszenie do 32 g), żyroskop, barometr, miernik światła otoczenia

Ładowanie

Ładowanie bezprzewodowe zgodne ze standardem WPC

Wytrzymałość

5 ATM + IP68 / MIL-STD-810G

Kompatybilność

Android: System Android 5.0 lub nowszy, RAM co najmniej 1,5 GB

iOS: iPhone 5 lub nowszy, iOS 9.0 lub nowszy.

 

Więcej o nowy urządzeniu noszonym przeczytacie na stronie: Galaxy Watch Active2 – nowy elegancki smartwatch...


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
34 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Dobra wiadomość dla posiadaczy modelu Galaxy Watch Active 2. Samsung szykuje aktualizację. Najnowsza wersja będzie miała oznaczenie R820XXU1BTD3.

 

Uprzedzając pytania. Ta aktualizacja nie wnosi nic nowego. To typowe poprawki błędów.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Post wyżej napisałem o zbliżającej się aktualizacji dla modelu Galaxy Watch Active 2 oznaczonej numerem 1BTD3.

Udało się mi ją zdobyć. Niestety producent niewiele o niej napisał. Na stronie Notify Update jest tylko lakoniczny wpis: "Poprawiona stabilność i niezawodność systemu".

 

1BTD3.jpg

 

Kolejny raz muszę przyznać, że tak jak w przypadku aktualizacji dla innych urządzeń, tak i teraz nie jest możliwe podanie daty jej wydania na nasz rynek. Jeżeli zatem coś Was interesuje, macie jakieś pytania o nową wersję, to piszcie. Sprawdzę i odpowiem.

 

W spoilerze zamieszczam screeny z informacji o nowej wersji oprogramowania.

 

Spoiler
soft 1.pngsoft 2.pngsoft 3.pngsoft 4.pngsoft 5.pngsoft 6.pngsoft 7.png

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

R820.PNG

 

Wieczorem może uda się wstawić coś więcej. :smiling-face-with-sunglasses::winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Zgodnie z wcześniejszym wpisem, teraz już mogę potwierdzić, że szykuje się aktualizacja oprogramowania dla modeli Galaxy Watch Active 2.

 

update.png

Zainstalowałem ją na swoim GWA2. Nie odpowiem Wam, kiedy pojawi się oficjalnie i będzie dostępna w naszym regionie. Jeżeli macie jakiś pytania lub mam coś sprawdzić, piszcie, postaram się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Dobra wiadomość. Samsung zaczyna wprowadzać aktualizację 1BTF3 dla modelu GWA 2.

update.PNG

Jak widać jest to wersja dla Australii. A co w niej takiego wyjątkowego?

To wersja wprowadzająca aplikację pomiaru ciśnienia krwi.

Więcej o tej aplikacji przeczytacie w tym temacie: [Poradnik] Pomiar ciśnienia krwi - Blood Pressure Monitor już na GW Active 2


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.