Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak przewodnika głosowego w galaxy watch s health

(Temat utworzony: 16-10-2018 07:35 PM)
3507 Wyświetlenia
jacekb-68
Student
Opcje

Dlaczego nie można uruchomić przewodnika głosowego w aplikacji shealth skoro w telefonie jest dźwięk? Dotyczy to również endomondo.

 

0 Like
22 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Bo trzeba doinstalować słownik polski z Samsung Apps i odpowiednio skonfigurować syntezator mowy.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
jacekb-68
Student
Opcje

Na telefonie zainstalowałem język polski i działa, również jest lektor w endomondo. Jak się nazywa aplikacja na smartwatch  z Samsung Apps? Jak skonfigurować syntezator mowyw zegarku?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

A na zegarku to musisz sam pobrać i ustawić.

 

1.png 2.png3.png

 

 

 

 

 

 

 

W zakładce "syntezator mowy" znajdują się wszystkie niezbędne ustawienia.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
jacekb-68
Student
Opcje

Dziękuję, jakaś krok do przodu, jednak mam ustawiony syntezator mowy na polski -kobieta - domyślny język.

0 Like
grzylek
First Poster
Opcje

Cześć

 

Ja mam podobny problem. Przed wymianą czujnika ciśnienia atmosferycznego (wymieniono mi płytę główną w Samsung Galaxy Watch 46mm) trener głosowy działał a po naprawie nie. Nic wtedy nie ustawiałem. Jak uruchamiam trening z telefonu (S9) to wszystko działa i to po polsku po zainstalowaniu Syntezator Samsung.

 

Niestety nie mogę odnaleźć jakichkolwiek ustawień zarówno na telefonie jak i na zegarku. Na telefonie wszystkie powiadomienia w S Health są włączone. Trener głosowy i wskazówki do treningu na zegarku również. Zegarek wibruje, pokazuje wskazówki, ale głosu nie ma :-(.

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@grzylek, W One UI ustawienia dotyczące syntezatora mowy znajdują w zakładce Ogólne.

 

Screen_20191015_215332.pngScreen_20191015_215347.pngScreen_20191015_215359.pngScreen_20191015_215534.pngScreen_20191015_215607.png

 

Po wybraniu języka polskiego z listy rozpocznie się jego pobieranie.


grzylek
First Poster
Opcje

Dziękuję za podpowiedź.

 

Byłem już w tym miejscu, ale zobaczyłem język polski systemowy i nie klikałem dalej.

 

Zrobiłem tak jak radzisz. Pobrało kobieta. Dam znać po treningu czy działa.

 

Pozdrawiam

0 Like
grzylek
First Poster
Opcje

No i nie pomogło :face-with-rolling-eyes:

 

Dalej nie mam trenera głosowego.20191016_084131.jpg

 

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@grzylek, Czy masz ustawioną opcję Częstotliwość przerwd dla treningu, który wykonujesz ?

 

Na zegarku: Samsung Health --> Zarejestruj trening --> Trenuj --> kliknij ikonę koła zębatego przy danym treningu --> Częstotliwość przerw

 

ustawienie.png

 

U mnie po wcześniejszym pobraniu polskiego głosu i zmianie powyższych ustawień zegarek po jednej minucie informuje głosowo w języku polskim o przebytym dystansie i czasie treningu. Pamiętaj też, że niektóre ćwiczenia mogą nie mieć przewodników.


0 Like