Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gear S3 Spotify remote iphone

(Temat utworzony: 17-10-2019 11:21 AM)
644 Wyświetlenia
aksimoN
Student
Opcje

Czy ktoś wie jak skonfigurować Spotify na Gear S3 aby można było kontrolować spotify na telefonie? Chodzi o funkcję remote która prawidłowo mi działała w telefonie z androidem. Po podłączeniu do iphone w zegarku jest tylko opcja online albo offline z możliwością słuchania utworów ściągniętych na zegarek 😞

0 Like
23 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@aksimoN Czy masz coś takiego jak Spotify Connect ?

0 Like
aksimoN
Student
Opcje

Spotify connect chyba jest wbudowane w Spotify. popraw mnie jeśli się mylę. W telefonie mogę ustawić i kontolować muzykę na zegarku, w drugą stronę się nie da. Jak zegarek był powiązany z telefonem z androidem to w ustawieniach Spotify na zegarku była opcja REMOTE, jak zegarek jest powiązany z Iphone'm to jest tylko opcja OFFLINE 😞  

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@aksimoN  Zobacz co wujek Google na takie pytanie, jak  Gear S3 Spotify remote iphone? Od zawsze był problem z telefonami Iphone.

0 Like
aksimoN
Student
Opcje

Wujek google nic nie podpowiedział... jest jeden filmik jak koleś się chwali że może zegarkiem kontrolować spotify na iphone poprzez natywną aplikacje w Gear S3 ale w tej aplikacji nie można polubić danego utwóru na czym mi bardzo zależy ponieważ używam zegarka do sportu i nie mam zamiaru wyciągać telefon z kieszeni lub plecaka żeby to zrobić. Samo przełączanie utworów mogę zrobić za pomocą słuchawek i nie jest mi do tego potrzebny zegarek wrrrrrrrrrr

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

A widziałeś to ? Spotif on Samsung Gear S3 Classic i tu poniżej odpowiedz 

0 Like
aksimoN
Student
Opcje

Chyba jestem trochę ślepy bo nie widzę tam odpowiedzi. Rzeczywiście koleś także pyta o funkcję REMOTE ale nie uzyskuje konkretnej odpowiedzi. 

ps. jego głównym pytaniem jest używanie spotify bez telefonu

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@aksimoN  Nie będziesz, miał takiej funkcjonalności A jak myślisz @kamil40013  @PrzemekM  ?

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@aksimoN @vdsl2  W telefonie z androidem wszystko działa prawidłowo, mogę sterować muzyką za pomocą aplikacji Spotify  na zegarku. Nie mam dostępu do iPhona aby sprawdzić jak to powinno działać w takim przypadku.


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@aksimoN  Można jeszcze spróbować skontaktowac się z supportem Spotify: support@spotify.com, zapytać się czy taka opcja w połączeniu z iPhonem powinna byc dostępna.


0 Like