Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Tizen i spotify na gear sport

(Temat utworzony: 12-02-2019 08:41 PM)
432 Wyświetlenia
T0AD
First Poster
Opcje

Dzień dobry, kupiłem w niedzielę gear sport i dzisiaj mi przyszedł, natychmiast wziąłem się za rozpakowaniu ale od razu zaczęły mnie denerwować dwie rzeczy. Mianowicie mam tizena 3 a mój kolega na tym samym zegarku ma tizen 4. Gdy próbowałem dać go do aktualizacji to nie mogę ponieważ pisze mi że mam najnowszą wersję a tak nie jest. No i spotify, Jezu jak ustawić żeby działał remote? 

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@T0AD to nic dziwnego, ja też miałem T4 już w styczniu. :winking-face: Na dniach będzie aktualizacja via OTA, która dzisiaj  rozpoczęła się dla Modeli S3, więc uzbrój się w cierpliwość, już niedługo.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
6 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@T0AD, wygląda na to, że Tizen 4 nie jest jeszcze dostępny dla zegarka Gear Sport. Pojawiła się aktualizacja, ale dla modeli Gear S3. Zerknij do tego wpisu autorstwa @Szewcu72.


0 Like
T0AD
First Poster
Opcje

To jest dziwne, mój kolega ma dokładnie tego samego sporta i posiada już tizena 4.0 od jakiegoś czasu received_1895016160624797.jpeg

 

0 Like
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@T0AD to nic dziwnego, ja też miałem T4 już w styczniu. :winking-face: Na dniach będzie aktualizacja via OTA, która dzisiaj  rozpoczęła się dla Modeli S3, więc uzbrój się w cierpliwość, już niedługo.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Faith_l
Pathfinder
Opcje

Aktualizacja zależy od regionu, w ktorym nabyto zegarek. W domu mam 2 sztuki. Mój kupiony w Niemczech Tizena 4 ma od początku lutego. Drugi egzemplarz z polski wciąż nie dostał aktualizacji, przez co partnera szlag trafia... 🙄 Polska jak zawsze została olana.. 😪

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Faith_l, Zegarki tak samo jak telefony mają swój kod CSC (wariant). Jak wiadomo każdy wariant dostaje aktualizacje w innym terminie.

 

https://eu.community.samsung.com/t5/Urz%C4%85dzenia-Mobilne/Dlaczego-aktualizacja-nie-jest-dost%C4%9...


0 Like
Faith_l
Pathfinder
Opcje

A Polska zawsze przypadkowo jest na szarym końcu 😉🙄 Tyle tygodni opóźnienia jest dziwne..  

0 Like