Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

(Téma vytvořeno: 12-02-2019 12:38 PM)
755 Zobrazení
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

 

po poslední srpnové aktualizaci hodinek Gear S3 Frontier se výdrž baterie snížila na necelý den !!! BT, WiFi, GPS, NFC vypnuté. Před aktualizací cca 4 dny při stejném použití. Reset do továrního nastavaní a opětovná aktualizace bez efektu. Nevíte zda jde o problem s aktualizací? Doufám, že není KO baterie.

 

děkuji

0 Like
606 Odpovědi
OCh
First Poster
Možnosti

Taky přidám update - po výměně baterky, základní desky a zadního krytu zere 1% za hodinu. Přes noc se hodinky nabily z 21% na 100% a teď jsme na 97% za 3 hodiny. Will keep you posted. Jsem zvědav na noc - původně 25% za noc, teď bych čekal do 5%.

0 Like
Vlapro
Explorer
Možnosti

Ahojte, 

Chcem reagovať na zmenu regiónu spomínanú vyššie. Zdá sa mi to veľmi zložité. Je tam nutná spolupráca s PC atď.  Však pri RESETE samotných hodiniek tie ponúkajú nastavenie regiónu ci sa mylim? Už som ich raz resetoval a na začiatku som vyberal krajinu pre ktorú idem hodiny používať.

A inak ešte k odkazom na weby kde zistime ako zmenit krajinu. Ten pan co tie odkazy písal napísal, že zmenil z Arabských emirátov na Francúzsko aby mohol stiahnuť aktualizáciu na Tizen 4. To akože v Emirátoch nie je dostupné ale vo Francúzsku áno? Véd Francúzsko je kúsok ako to ze to ešte nie je v Česku a NA Slovensku? 

0 Like
matoneo
Explorer
Možnosti

Uživatel


@Vlapro  napsal:

Ahojte, 

Chcem reagovať na zmenu regiónu spomínanú vyššie. Zdá sa mi to veľmi zložité. Je tam nutná spolupráca s PC atď.  Však pri RESETE samotných hodiniek tie ponúkajú nastavenie regiónu ci sa mylim? Už som ich raz resetoval a na začiatku som vyberal krajinu pre ktorú idem hodiny používať.

A inak ešte k odkazom na weby kde zistime ako zmenit krajinu. Ten pan co tie odkazy písal napísal, že zmenil z Arabských emirátov na Francúzsko aby mohol stiahnuť aktualizáciu na Tizen 4. To akože v Emirátoch nie je dostupné ale vo Francúzsku áno? Véd Francúzsko je kúsok ako to ze to ešte nie je v Česku a NA Slovensku? 


CSC (Country Specific code) region nesouvisí s tím, co se nastavuje při resetu hodinek. Region je potřeba změnit na kód pro USA, což je X A R (má to být bez mezer, ale když to tady napíšu bez mezer, tak se to změní na ****).  Před změnou je potřeba si poznamenat stávající region (tuším XEZ) pro případnou pozdější změnu regionu zpět na původní. V tom odkazu se o Tizenu 4 nic nepíše, je to obecný postup pro změnu regionu. JInak ten postup je záležitostí na 10 minut, ale to už si musí každý zvážit sám jestli se do toho pustit nebo ne.

0 Like
deydar
Explorer
Možnosti

Dobrý den, je nějaký efekt stran výdrže hodinek po této změně na Tiezen 4.x? Region se mi také měnit nechce, jak už tady kdosi psal. Samsung by se měl starat, abychom v CZ nebyli zákazníky druhé kategorie. Už mne tato situace přestává bavit, problémy s výdrží u Gear S3 jsou již od léta loňského roku, po krátké přestávce kdy se výdrž normalizovala, jsem nyní po aktualizaci na Android 9.x v telefonu s hodinkami na cca 16 hodinách provozu. Nepoužitelný šmejd. Pokud s tím Samsung rychle něco neudělá, hodinky i všechny Samsung telefony v rodině prodám a zkusím konkurenční jablko. Je to nehorázný šlendrián vývojářů Samsungu, nepochopím, jak mohou vypustit software, který udělá hodinky nepoužitelnými a od léta 2018 stále dokola.  Aktualizace jsou v CZ se značným zpožděním a s hodinkami Gear S3 je od léta víc starostí než užitku. Podobně "dobře" funguje podpora bohužel i u dalších produktů - osobně mám negativní zkušenost s monitorem Samsung U32H850, kde nefunkční Pivot pod Win10 nikdo neřeší už půl roku minimálně... 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Já jsem asi jeden z těch, kteří mají štěstí a vybíjení hodinek mě nepostihlo. Každopádně ta absence aktualizací Gear S3 mě také mrzí. Ale určitě bych ještě zvážil to gesto zavrhnutí Samsung značky jako takové. Věř tomu, že mám bohaté zkušenosti napříč značkami a operačními systémy a nemyslím si, že bys byl u konkurence spokojenější, spíše naopak. 

0 Like
deydar
Explorer
Možnosti

Rozumím, ale obávám se, že to tak dopadne. Jsem Samsungem rozladěn čím dál více. Nekupuji zásadně levné krámy, od Samsungu mám doma řadu TOP produktů počínaje Side By Side lednicí za 55 tis., 2xTV, 4K monitorem, a konče několika telefony S7 Edge, S9+..., bohužel ale za své peníze u této značky nedostávám odpovídající péči a podporu. U Samsungu se zdá být jedno, jak drahý přístroj si od nich koupíte, podpora je bídná i v segmentu těch nejdražších a dokážou pouze odkázat na servis. Bohužel i v situaci, kdy je nabíledni, že místní autorizovaný servis na nefunkčnosti nic nezmění - např. právě nemožnost nainstalovat SW pro Pivot pod Win10 pro monitor, který byl ještě loni vlajkovou lodí Samsungu. To byl tedy vrchol neprofesionality od zákaznické podpory, bohužel jiné pomoci než této nesmyslné rady jsem se ani po půl roce nedočkal. SW nikdo neaktualizuje. Nakonec jsem rezignoval a pivot nepoužívám ač to byl jeden z důvodů výběru. Příště v tomto segmentu už jedině Dell se kterým mám tu nejlepší zkušenost. Tytam jsou doby, kdy se Samsung snažil o zákazníka. Také mám zkušenosti s jinými značkami a nejlépe mi vychází v péči o zákazníka Japonec a to dlouhodobě alespoň ve sféře HiFi a TV (Sony a Pioneer), skvělá péče je také u Dell. S jablkem jsem zatím bez osobní zkušenosti, ale tuším, že rostoucí obliba této značky (nyní už i v ČR) o něčem nejspíše svědčí... Hodinky S3 Classic jsem si užil asi půl roku, pak začaly problémy s výdrží, které s přestávkami trvají dosud, objeví se po každé větší aktualizaci znovu. Odkaz na servis je i zde naprosto vedle. Výměna baterie či MB, která se tady také řešila je pro většinu postižených naprostý nesmysl, který ničemu nepomůže. Stačilo by lépe testovat a odladit SW, než jej vypustí k zákazníkům. A pokud se výjimečně nezadaří, pak fofrem plošně aktualizovat. To se ale neděje. 

Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Zdravím,

 

právě jstem stáhnul a doaktualizoval na Tizen 4.0.02

velikost 299MB

 

Hodinky jsem sundával z nabiječky ráno v 7:00, začítek upgradu v 11:00 s 92% baterie

nyní po upgradu 68% baterie

 

tak uvidime jestli se něco zlepší

jv18
Big Cheese
Možnosti

Perfektní, díky za info, už taky stahuji :smiling-face:

Chmelda
First Poster
Možnosti

Tak já jsem je sundával v 5 ráno a nyní začátek upgradu 12:30  68%, tak jsem zvedav zda to pomůže.

Máte už někdo zkušenost s vybíjením baterie na TIZEN 4?

0 Like
mydyingbride
Apprentice
Možnosti

I já už jsem stáhnul a proběhl upgrade. Začínal jsem na 68% a po upgrade na 55%.  Tak měřím a zapisuju. Zatím 20 minut 1%. Ono si to bude ale muset asi trochu sednout. Uvidíme...

0 Like