Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

(Téma vytvořeno: 15-08-2018 08:35 AM)
25722 Zobrazení
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

 

po poslední srpnové aktualizaci hodinek Gear S3 Frontier se výdrž baterie snížila na necelý den !!! BT, WiFi, GPS, NFC vypnuté. Před aktualizací cca 4 dny při stejném použití. Reset do továrního nastavaní a opětovná aktualizace bez efektu. Nevíte zda jde o problem s aktualizací? Doufám, že není KO baterie.

 

děkuji

0 Like
606 Odpovědi
matoneo
Explorer
Možnosti

Uživatel


@matoneo  napsal:

Provedl jsem změnu region kódu CSC na kód pro USA (*****). Hned po resetu hodinek jsem zkontroloval aktualizace a jako první se nabídl update R770XXU2CRK2 o velikosti 10.11 MB (Fixed an issues of sudden battery drain...). Po instalaci jsem opět zkontroloval aktualizace a nabídl se update R770XXU2DSA1/R770OXA2DSA1 o velikosti 301.29 MB - stahuji...


Tizen 4.0.0.2 on board 🙂

Na první dojem žádná dramaická změna. Reakce hodinek mi ale přijdou opravdu svižnější...

0 Like
OnkelPeter
Apprentice
Možnosti

Chtěl bych se zeptat, zda po aktualizaci na Tizen 4 registrujete nějakou změnu ve výdrži baterie.

matoneo
Explorer
Možnosti

Uživatel


@OnkelPeter  napsal:

Chtěl bych se zeptat, zda po aktualizaci na Tizen 4 registrujete nějakou změnu ve výdrži baterie.


Zatím ne. Včera večer po instalaci jsem byl cca na 75%, nyní jsem na 63% (přes noc asi 3% dolů). Ale já jsem ani předtím neměl problém s výdrží baterie.

0 Like
Rada
Journeyman
Možnosti

Uživatel


@matoneo  napsal:

Uživatel


@matoneo  napsal:

Provedl jsem změnu region kódu CSC na kód pro USA (*****). Hned po resetu hodinek jsem zkontroloval aktualizace a jako první se nabídl update R770XXU2CRK2 o velikosti 10.11 MB (Fixed an issues of sudden battery drain...). Po instalaci jsem opět zkontroloval aktualizace a nabídl se update R770XXU2DSA1/R770OXA2DSA1 o velikosti 301.29 MB - stahuji...


Tizen 4.0.0.2 on board 🙂

Na první dojem žádná dramaická změna. Reakce hodinek mi ale přijdou opravdu svižnější...


Da se v tizenu 4 pripojit hrudni pas? Jedna z mala veci, kde maji gear s3 mezery. Nechce se mi menit region, kdyz samsung neuvolnuje aktualizace rychleji

0 Like
matoneo
Explorer
Možnosti

Uživatel


@Rada  napsal:

Da se v tizenu 4 pripojit hrudni pas? Jedna z mala veci, kde maji gear s3 mezery. Nechce se mi menit region, kdyz samsung neuvolnuje aktualizace rychleji


To netuším.

0 Like
OCh
First Poster
Možnosti

Ahoj všem, jak jsem dříve psal - hodinky jsem odnesl do Alzy, resp. Samsung servisu hned vedle Reklamací. To bylo v úterý vecer. Dnes je pátek a přišla mi zpráva, že si mohu reklamaci vyzvednout! Za 3 dny! Vyměnili baterku, základní desku a zadní kryt - jak už tu někdo psal. Tak ted budu testovat. Ale kdosi tu psal, že před updatem na Tizen 4 se stahuje 10MB fix na extrémní žraní baterky. Tak se necháme překvapit. V každém případě - chválím Samsung za prozakaznicke řešení reklamací.

0 Like
Chmelda
First Poster
Možnosti

Dej potom prosím vědět, zda ti oprava pomohla. Diky

0 Like
matoneo
Explorer
Možnosti

Uživatel


@OCh  napsal:

Ahoj všem, jak jsem dříve psal - hodinky jsem odnesl do Alzy, resp. Samsung servisu hned vedle Reklamací. To bylo v úterý vecer. Dnes je pátek a přišla mi zpráva, že si mohu reklamaci vyzvednout! Za 3 dny! Vyměnili baterku, základní desku a zadní kryt - jak už tu někdo psal. Tak ted budu testovat. Ale kdosi tu psal, že před updatem na Tizen 4 se stahuje 10MB fix na extrémní žraní baterky. Tak se necháme překvapit. V každém případě - chválím Samsung za prozakaznicke řešení reklamací.


Ten fix na "sudden battery drain" se nabízí pro region USA.  Nevím, zda bude i u nás. Podle mě ale ten fix pak stejně "převalil" Tizen 4 update.

0 Like
Vlapro
Explorer
Možnosti

Ahojte, 

polovica zemegule sa teší na UPDATE NA TIZEN 4 a hlavne na to by sa dala do poriadku funkčnosť batérie. Dokonca o tom píšu nielen tuzemské články ale i zahraničné.

Potom sa človek dozvie, že to s batériou neurobí nič. 

Ach jaj. A to som si myslel, že konečne začnem veriť  OSTANEM RADŠEJ ATEISTA, DÍKY BOHU...

0 Like
matoneo
Explorer
Možnosti

Uživatel


@Vlapro  napsal:

Ahojte, 

polovica zemegule sa teší na UPDATE NA TIZEN 4 a hlavne na to by sa dala do poriadku funkčnosť batérie. Dokonca o tom píšu nielen tuzemské články ale i zahraničné.

Potom sa človek dozvie, že to s batériou neurobí nič. 

Ach jaj. A to som si myslel, že konečne začnem veriť  OSTANEM RADŠEJ ATEISTA, DÍKY BOHU...


Neházel bych hned flintu do žita. Pokud v USA předcházel updatu na Tizen 4 fix na opravu náhodného úbytku baterie, tak si myslím, že ten fix bude součástí Tizen 4 (i když o tom nepíšou - nevím, jestli Smasung vůbec tu chybu někdy oficiálně přiznal). Každopádně baterie na Tizenu 4 drží skvěle. Aktuálně jsem na 42% od aktualizace ve čtvrtek podvečer.