Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

(Téma vytvořeno: 23-11-2018 04:42 PM)
713 Zobrazení
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

 

po poslední srpnové aktualizaci hodinek Gear S3 Frontier se výdrž baterie snížila na necelý den !!! BT, WiFi, GPS, NFC vypnuté. Před aktualizací cca 4 dny při stejném použití. Reset do továrního nastavaní a opětovná aktualizace bez efektu. Nevíte zda jde o problem s aktualizací? Doufám, že není KO baterie.

 

děkuji

0 Like
606 Odpovědi
jv18
Big Cheese
Možnosti

O té opravné aktualizaci už víme, ale většina z nás ji ještě nemá k dispozici. Každopádně je to na správné cestě a doufám, že to potíže opravdu vyřeší :smiling-face:

0 Like
Baco
Journeyman
Možnosti

Takže nakoniec je to problém s algoritmom nabíjania batérie... podľa článku. Vraj prehrievanie batérie. Som zvedavý. Lebo čím dlhšie nabíjam batériu tým sú hodinky po nabití horúcejšie.

0 Like
Růža
Journeyman
Možnosti

Tak včera se stala zajímavá věc. Hodinky jsem nabil v úterý večer (vypnuté). Zapnul jsem je ve středu (včera) cca v 7.30 hod (100%). Dnes máme čtvrtek 9.00 hod. a stav baterie je 59% - neuvěřitelné. Nic jsem s hodinkama nedělal, zapnuté BT, WiFi, notifikace.

0 Like
Vitezslav2
First Poster
Možnosti

Už to je svím způsobem divné. Hodinky si dělají co chtějí a nedá se na ně spolehnout. 

0 Like
Jarda79
Explorer
Možnosti

dobrý den,jsem vlasníkem hodinek od úterý  a žádný problém s výdrží nemám. Mám tam 3.0.0.2   R760XXU2CRH1  a ani aktualizaci nenabízí...

0 Like
Baco
Journeyman
Možnosti

Tiež tak isto. 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Moje využití hodinek je převážně pro přijímání oznámení všeho druhu a měření, odpočítávání času.

NFC - vypnuto

WiFi - vypnuto

GPS - vypnuto

AOD - 6:00 - 19:30

V 19:30 hodinky sundávám z ruky a odkládám, někdy v režimu letadlo, někdy ne. Za období mezi 22 - 6 hodinou je úbytek baterie 4%. 

Monitorování tepu nastaveno na interval 10minut a automatická aktualizace barometru vypnutá a probuzení přes S-voice vypnuto. Vypnuta aut. detekce aktivit. Po změně telefonu a následnému vymazání a obnovení hodinek ze zálohy začala mít aplikace Health zvýšenou spotřebu a snížila se výdrž na jedno nabití. Hodinky jsem opět vymazal, neobnovoval, vše nastavil a nainstaloval stejně, jak jsem to míval s tím rozdílem, že aplikaci Health jsem raději neaktualizoval. Spotřeba se vrátila na hodnoty na které jsem byl zvyklý před změnou telefonu, Health již nemá zvýšenou spotřebu. Po čase ji zkusím aktualizovat, myslím, že problém nebyl přímo s aplikací, ale s obnovou ze zálohy. Jelikož mám hodinky relativně krátce, tak netuším, jestli vlastně mám problém se špatnou výdrží nebo ne 🙂obrázek.jpg

 

0 Like
bacikkubo
First Poster
Možnosti

Ahojte. Chcem sa spytat ako je to teda s tou aktualizaciou? bude ? mam iphone 7....

Hodinky maju mizernu vydrz :smiling-face: cakal som od toho viac.

0 Like
OnkelPeter
Apprentice
Možnosti

Aktualizace byla ve středu (alespoň u mě), následující den se ještě aktualizovaly aplikace v telefonu. Ale žádný viditelný rozdíl nevidím.

0 Like