Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

(Téma vytvořeno: 15-08-2018 08:35 AM)
26043 Zobrazení
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

 

po poslední srpnové aktualizaci hodinek Gear S3 Frontier se výdrž baterie snížila na necelý den !!! BT, WiFi, GPS, NFC vypnuté. Před aktualizací cca 4 dny při stejném použití. Reset do továrního nastavaní a opětovná aktualizace bez efektu. Nevíte zda jde o problem s aktualizací? Doufám, že není KO baterie.

 

děkuji

0 Like
606 Odpovědi
Janci55
Apprentice
Možnosti
Však áno tak to aj funguje.
0 Like
Rada
Journeyman
Možnosti

Uživatel


@Alda_Cvak  napsal:
Ten kdo tu aktualizaci má, tak jaké je číslo verze po instalaci a restartu? Díky.

Jak jsem psal, tak se ji bojim instalovat, kdyz ted hodinky fungujou na vybornou :face-with-tears-of-joy:

Jsou jini, co s nimi maji problem i po servisnim zasahu, zalezi v ktere aktualizacni vlne se nachazeji :smiling-face:

0 Like
ZL23
First Poster
Možnosti

Uživatel


@Alda_Cvak  napsal:
Ten kdo tu aktualizaci má, tak jaké je číslo verze po instalaci a restartu? Díky.


Verze Tizen 3.0.0.2

soft: R760XXU2CRK2

Knox: 2.2.0

SE for Tizen 1.0.0

TIMA 3.0.0

0 Like
Baco
Journeyman
Možnosti

Verzia Tizen 3.0.0.2

soft: R760XXU2CRH1

Knox: 2.2.0

SE for Tizen 1.0.0

TIMA 3.0.0

 

Toto je moja verzia programu: výdrž batérie okolo 3dní.

0 Like
Alda_Cvak
Journeyman
Možnosti

Uživatel


@Baco  napsal:

Verzia Tizen 3.0.0.2

soft: R760XXU2CRH1

Knox: 2.2.0

SE for Tizen 1.0.0

TIMA 3.0.0

 

Toto je moja verzia programu: výdrž batérie okolo 3dní.


A co vše máte prosím zapnuté? Já ku příkladu dnes ve 3 ráno sundával hodinky z nabíječky v 6:30 39%. Stalo se mi toto poprvé (vše kromě BT mám vypnuto).

0 Like
Baco
Journeyman
Možnosti

Screenshot_20181120-075833.jpg

 No ja mám zapnute: BT-upozornenia na maily, správy, hovory, messenger..., GPS, sledovanie aktivity spánok, pohyb , cvičenie. 

 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

 

Screenshot_20181120-081156_Gallery.jpg

 

Já jsem s vydrží problém neměl vůbec,  ale teď jsem měnil S8 za Note 9 a hodinky jsem vymazal a následně obnovil, ale teď mi velice výrazně vybíjí baterku Health, zkusím se v tom povrtat, ale úspěchu se asi nedočkám, hodinky i tak vydrží přes 24 hodin, takže dva dny, na noc je dávám do módu letadla.Screenshot_20181120-081240_Gallery.jpg

 

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

U těch výdrží by lidi měli psát jak moc je mají na ruce. Jestli je někdo po příchodu z práce sundá, tak to pak vydrží mnohem víc. Já jsem teď třeba nemocný, a protože jsem v posteli a potím se tak je nemám na ruce a výdrž je úžasná - jenže ony nic nedělají... :smiling-face:






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
Baco
Journeyman
Možnosti

No, kúpil som hodinky na nosenie  takže ich mám na ruke 24hodin okrem nabíjania. 

0 Like
msalficky
First Poster
Možnosti

Tak cca mesic jsem mel pokoj, vse slapalo jako hodinky :o), vydrz cca 2-3dny. Dnes v noci jsem hodinky sundal a odlozil cca v 23h s kapacitou 67% a nechal je na stole v obyvaku, rano v 7h jsem je uz nezapnul a musel dat na nabijecku uplne vybite. Takze pres noc vybito na nulu pri klidovem stavu. Chci reklamovat, ale nechapu co pomuze vymena baterie a ja navim ceho v servisu, kdyz to stejne tim neni. No nic. Vzhuru reklamaci, snad se jim tam zavada projevi.

0 Like