Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smuga/Plama na telewizorze Samsung

(Temat utworzony: 16-02-2021 08:03 PM)
801 Wyświetlenia
AlanW_
Apprentice
Opcje
Mam problem z telewizorem troche starym ale sprawnym, od kilku miesięcy zaczęła mi sie robić taka czarna smuga z dnia na dzień robi się coraz większa i szybciej sie tworzy po włączeniu telewizora, nie ukrywam przeszkadza mi to troche w oglądaniu a nie wiem czy trzeba coś naprawić lub kupić nowy dlatego chciałbym się zapytać czy ktoś może wie co to i przez co się to tworzy i rozrasta przy każdym włączeniu telewizora i oglądaniu na nim.
image




0 Like
12 Odpowiedzi
nellqee
Pathfinder
Opcje
@AlanWierzbowski jaki masz model telewizora?
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
Tylko wymiana matrycy jeśli jest TV po gwarancji to się nie opłaca.
AlanW_
Apprentice
Opcje
@Garegat LE32R82B

20210216_210604_3363.jpg

0 Like
AlanW_
Apprentice
Opcje
dziękuję bardzo za informacje
0 Like
MarcinP198588
Journeyman
Opcje

20220814_131534.jpg

  •  witam 
  • Na moim tv dodam że 2 miesięcznym pojawiła się jasna smuga widoczna pod kątem patrząc na wprost jest nie widoczna. Myślicie że jest to powód reklamować tv?
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MarcinP198588  Witam

Jeżeli jest ciągle widoczna to tak można reklamować. 


MarcinP198588
Journeyman
Opcje

Sprawa zgłoszona choć oczywiście przy weryfikacji wideo konsultant nic nie widzi. Przy połączeniu wideo były problemy konsultant ciągle powtarzał że widzi same pixele A nie obraz wiec żałosne jest to że nie widząc obrazu podjął decyzję o braku usterki. Na moje żądanie przyjedzie serwisant do domu przy czym zaczęto mi grozić że będę ponosić za to koszty. Z całym szacunkiem jestem zdrowym człowiekiem i bez podstawnie nie będę wzywać osób do weryfikacji uszkodzenia  gdyby go nie było. Póki co poziom obsługi na niskim poziomie mam nadzieję że reszta procedury  przejdzie w odpowiedni sposób i fachowo.

0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@MarcinP198588, możesz zawsze skorzystać z alternatywnej ścieżki kontaktu, odpal test obrazu w ustawieniach TV (odłącz przy tym wszystkie urządzenia zewnętrzne), porób zdjęcia, jak to wygląda na teście obrazu i wyślij je poprzez formularz mailowy: https://www.samsung.com/pl/support/contact/

Czy już serwis został do Ciebie wezwany?


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

MarcinP198588
Journeyman
Opcje

Dziś był Pan z serwisu i podjęcie decyzji o wymianie matrycy zajęła mu 10 sekund. Nie miał bym do nikogo pretensji gdyby konsultant widząc że są problemy techniczne z połączeniem zaproponował połączenie w późniejszym czasie lub sam z własnej woli wysłał technika do domu ale cóż trafiłem na osobę która miała totalny olew na klienta i jeszcze straszyła kosztami. 

0 Like