Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smarthub polsat box go

(Temat utworzony: sobota)
68 Wyświetlenia
WojtekA
Explorer
Opcje

Na jednym ze starszych (5lat) tv samsung jest dostepn nawa appka "polsat box go", a na drugim nowszym jej nie widac, jest za to starsza app polsat go. Ma ktoś pomysł skąd ta rozbieżność i dlaczego?

Patrick-Iza
First Poster
Opcje

Dziękuję, tyle już się dowiedziałem. Tv jest ustawiony na region w DE ma to coś do rzeczy że nie ma polsat go w aplikacji?

 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Patrick-Iza Tak ma znaczenie i nie będzie tych aplikacji Smart Hub.

0 Like
Patrick-Iza
First Poster
Opcje

Nie będzie nawet tych aplikacji jak się zresetuje Smart hub i podczas resetu zmieni kraj na Polskę? 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
Jak TV nie jest z rynku niemieckiego to po ustawieniu Smart Hub powinno być ok.
dreamseller121
First Poster
Opcje

Cześć,

nie chciałbym otwierać nowego wątku. Interesuję się telewizorem QE43Q67BAU. Jest on z 2022 z Samsung Tizen 6.5. Wydawca aplikacji Polsat Box Go na swojej stronie potwierdza aplikację dla telewizorów z lat 2017-2021. Czy rzeczywiście na nowszym z 2022 nie jest dostępna?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@dreamseller121  Skontaktuj się z Polsatem to oni odpowiadają za aplikację.

Members_ajotpRv
First Poster
Opcje

Witam, 

Aplikacja Polsat Box Go nagle się wyłącza. Nie ma jakiejś reguły w jakich momentach i co mając włączone (jedynym stałym momentem jest, gdy podczas włączenia opcji program tv wybierze się opcje filtruj - wtedy suddenly death...). Dzieje się tak jedynie podczas korzystania z tej aplikacji. 

Czy ktoś ma jakikolwiek pomysł dlaczego tak się może dziać? Support Samsung poinformował, że mam się zgłosić do producenta aplikacji, ale może ktoś miał podobny problem i zna rozwiązanie? Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.

Model mojego tv: samsung q70 series 55

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Members_ajotpRv  Podaj dokładny model TV(QE55QN85CAT)? Jeśli problem dzieje się tylko z tą aplikacją to raczej problem nie jest po stronie TV a tylko aplikacji.

0 Like
Members_ajotpRv
First Poster
Opcje

QE55Q77TATXXH

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
0 Like