Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

HBO na QE55Q7FAMT - nie działa

(Temat utworzony: 03-10-2017 10:31 PM)
36231 Wyświetlenia
km_wro
Journeyman
Opcje

Mam serdecznie DOŚĆ.
Kupiłem najlepszy możliwy telewizor Samsunga. Cudo na ścianie. Obraz super.
Ale co mi po tym skoro nie da się oglądać.
Mam telewizję naziemną, nie ma satelitarnej.
Mam pakiet HBO wykupiony w play.
HBOGo działa super na na dwóch komputerach.  Raz wpisany kod i człowiek zapomina o problemach.
W tym pięknym telewizorze jest dostęp do HBO.
TYLKO ŻE - aplikacja HBO w tym telewizorze to jedna wielka porażka.
HBO to jedyny kanał filmowy dla którego warto taki telewizor kupić a skoro nie da sie oglądać HBO to po co taki telewizor.
Kod dostępu miałem początkowo zapisany na kartce obok pilota.. ale kartki już nie ma. Kod trzeb wpisywać codziennie, czasami kilka razy dziennie więc wszyscy w domu znają go na pamięć. Ale zabawa we wpisywanie go pilotem to nie jest coś człowiek ma robić kilka razy dziennie. Myszka poprawnie sparowana z tym telewizorem czasami jest sparowana ale najczęściej nie jest. Część funkcji jest czasem dostępna a przeważnie nie jest.  Komunikat "kod wygasł" potrafi pojawić się w dowolnym momencie.
Ustawienie języka aplikacji języka filmów nic nie daje.  Ustawiam PL a filmy uruchamiają się "ORY"
Żona każe mi ten badziew oddać do sklepu.  Jest albo czarny ekran, albo zawieszenie w trakcie odtwarzania albo nie ma nic.
Durnie, którzy pisali tą aplikacje będą smażyć się w piekle - moja żona rzuciła na nich klątwę po wielokroć. Nie ma dla nich zbawienia.  To, że ja sam mogę po paru minutach za pomocą kilku włączeń/wyłączeń i resetów, uruchomić HBo to nie jest żaden plus. Telewizor ma być dla KAŻDEGO. Moja żona nie musi umieć "kombinować" co zrobić, żeby działało to powinno po prostu działać.
NIE KUPUJCIE TEGO TELEWIZORA. Obraz jest piękny ale oprogramowanie telewizora to porażka.
55 cali nieszczęść wisi mi na ścianie.
Żałuję zakupu. Kupiłem go w salonie Samsunga i był to ostatni produkt tej firmy. Taka mała zemsta - nic więcej od tej firmy nie pojawi się moim domu.

Przejdź do rozwiązania
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Ja myślę, że wina leży jednak po stronie HBO. Serwery nie zapamiętują identyfikatora lub IP twojego urządzenia. Mnie tak zrobiło się, po przełączeniu dostępu do sieci z WiFi na kabel. Musiałem ponownie wpisać TV PIN. Spróbuj usunąć urządzenie z konta HBO i wpisz pin ponownie. Sprawdź czy zapamięta.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
MateuszS
Navigator
Opcje

Cześć @km_wro

 

Jeśli zaproponowane rozwiązanie przez @Szewcu72 nie zadziała to tak jak wspomniałem wcześniej, należy zgłosić problem do twórcy aplikacji HBO.



Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Piotr67
Student
Opcje

Witam wszystkich zainteresowanych,

 

    Mam podobny problem z aplikacją HBO GO na TV Smart Q7 i popieram kolegę km_wro. Myśle, że ma w swoich argumentach wiele racji. Sam jesten "w kropce" po potraktowaniu mnie przez serwis Samsung-a, a póżniej recepcjonistkę hbogo Polska: Żadnej możliwości szybkiej telefonicznej fachowej technicznej pomocy w przedmiotowej sprawie, jedynie zabawa w maile i to na dodatek z hbogo Polska. Myślę, że ten kto sam na własnej skórze przejdzie podobny problem przynajmniej w części podzieli pogląd kolegi km_wro. Analizując zaistaniałą sytuację wciąż jest mi trudno wybobrazić sobie, że kupując nowoczesny TV z najwyższej półki można nadziać się na tego typu problemy. 

Reasumując, to co najważniejsze : Czy jest ktoś w stanie podać racjonalne rozwiązanie tego problemu ? U mnie akurat po rozwiązaniu (przy pomocy serwisu Samsunga) problemu z aplikacją HBO GO w TV nie przyjmuje nie wiadomo dlaczego kodu TV PIN.

 

Pozdrawiam,

Piotr.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Również mam mam Q7 i u mnie ten problem nie występuje. TV PIN zadziałał i jest okey. Co ciekawe na tv pojawiła się kolejna wersja aplikacji HBO GO (ciemna ikona). Zainstalowałem ją i aktywowałem przez stronę hbogo.pl/actitvate
Aktywacji jednak musiałem dokonać przez telefon, ponieważ serwis hbo nie chciał się wczytać przez przeglądarki desktopowe.
Myślę jednak, że hbo ma jakieś problemy ze swoimi serwisami w sieci i stąd może wynikają pozostałe problemy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Piotr67
Student
Opcje

Witam,

 

  Dziękuję za szybką odpowiedź. Właśnie, jeśli można, do kogo ten telefon, bo mimo mojej prośby nie otrzymałem żadnego numeru do hbogo od p. recepcjonistki za wyjątkiem adresu email.

 

Pozdrawiam,

Piotr.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Telefon = przeglądarka internetowa w telefonie. Sorki za niedokładny opis/wyjaśnienie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
MabusAtrox
Explorer
Opcje

Ja mam, niestety, taki sam problem. W starej aplikacji co jakiś czas kod tracił ważność. Musiałem od nowa aktywować aplikację PINem. Doszedłem do tego, że muszę za każdym razem wychodzić z apkiacji "do samego końca" czyli aż do potwierdzenia przycisku "Wyjdz".  Później za każdym razem alikacja włączała się od początku i automatycznie logowało mnie na moje konto. Problem został rozwiązany. Teraz niestety, nowej czarnej aplikacji nie mogę zamknąć "do końca" jest ona cały czas aktywna w tle i moja aktywacja znowu co jakiś czas traci ważność.  Szlag mnie trafia bo kod aktywacyjny za każdym razem jest inny. Do d**y ta nowa wersja.

Mój TV: UE55KS7000

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Spróbuj przeinstalować aplikację ręcznie, ewentualnie zresetuj Smart Hub.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
MabusAtrox
Explorer
Opcje

"Podstawowego zestawu aplikacji na urządzeniu nie można usunąć."

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Ja nie napisałem o usuwaniu a o przeinstalowaniu. Sprawdż wszystkie zakładki wyświetlane pod ikoną aplikacji. Ponadto nowa wersja HBO powinna dać się jeszcze odinstalować, bo nie jest aplikacją preinstalowaną. U mnie na Q7F tak jest.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like