Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

HBO na QE55Q7FAMT - nie działa

(Temat utworzony: 03-10-2017 10:31 PM)
36218 Wyświetlenia
km_wro
Journeyman
Opcje

Mam serdecznie DOŚĆ.
Kupiłem najlepszy możliwy telewizor Samsunga. Cudo na ścianie. Obraz super.
Ale co mi po tym skoro nie da się oglądać.
Mam telewizję naziemną, nie ma satelitarnej.
Mam pakiet HBO wykupiony w play.
HBOGo działa super na na dwóch komputerach.  Raz wpisany kod i człowiek zapomina o problemach.
W tym pięknym telewizorze jest dostęp do HBO.
TYLKO ŻE - aplikacja HBO w tym telewizorze to jedna wielka porażka.
HBO to jedyny kanał filmowy dla którego warto taki telewizor kupić a skoro nie da sie oglądać HBO to po co taki telewizor.
Kod dostępu miałem początkowo zapisany na kartce obok pilota.. ale kartki już nie ma. Kod trzeb wpisywać codziennie, czasami kilka razy dziennie więc wszyscy w domu znają go na pamięć. Ale zabawa we wpisywanie go pilotem to nie jest coś człowiek ma robić kilka razy dziennie. Myszka poprawnie sparowana z tym telewizorem czasami jest sparowana ale najczęściej nie jest. Część funkcji jest czasem dostępna a przeważnie nie jest.  Komunikat "kod wygasł" potrafi pojawić się w dowolnym momencie.
Ustawienie języka aplikacji języka filmów nic nie daje.  Ustawiam PL a filmy uruchamiają się "ORY"
Żona każe mi ten badziew oddać do sklepu.  Jest albo czarny ekran, albo zawieszenie w trakcie odtwarzania albo nie ma nic.
Durnie, którzy pisali tą aplikacje będą smażyć się w piekle - moja żona rzuciła na nich klątwę po wielokroć. Nie ma dla nich zbawienia.  To, że ja sam mogę po paru minutach za pomocą kilku włączeń/wyłączeń i resetów, uruchomić HBo to nie jest żaden plus. Telewizor ma być dla KAŻDEGO. Moja żona nie musi umieć "kombinować" co zrobić, żeby działało to powinno po prostu działać.
NIE KUPUJCIE TEGO TELEWIZORA. Obraz jest piękny ale oprogramowanie telewizora to porażka.
55 cali nieszczęść wisi mi na ścianie.
Żałuję zakupu. Kupiłem go w salonie Samsunga i był to ostatni produkt tej firmy. Taka mała zemsta - nic więcej od tej firmy nie pojawi się moim domu.

Przejdź do rozwiązania
26 Odpowiedzi
MabusAtrox
Explorer
Opcje

Usunąłem już stara wersję (myślełem, że to może rozwiąże problem). Może dlatego nowa aplikacja jest teraz nieusuwalna. Chciałem usunąć starą i zainstalowac od nowa. Tak sie nie da. Użyłem więc funkcji "reinstaluj" (czy jakoś tak, piszę z pamięci). Zobaczymy czy będzie teraz pamiętał aktywację.

0 Like
Spinacz
First Poster
Opcje

Mam ten sam problem z aplikacja po aktualizacji co jakis czas musze dodawac urzadzenie.....

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
A próbowaliście zrobić porządek z urządzeniami prze stronę WEB HBO?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
TC369
Apprentice
Opcje

Witajcie 

 

jako nowy członek forum również chciałbym zasygnalizować problem z apką HBOGO. Jestem świeżym posiadaczem QE55Q7FNA. Wszystko super - ale niestety oglądanie filmów przez ta aplikacje to koszmar - średnio po pół godz wywala aplikacje do ekranu początkowego. Po ponownym zalogowaniu problem się nasila - już po paru minutach sytuacja się powtarza. Jakies rady?

 

z góry dziękuje i pozdrawiam

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Obawiam się, że to wina samej aplikacji, podobno programiści HBO wiedzą o tym i nad tym pracują.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@TC369Uakualnij firmware do  wer 1134.0 i problem zniknie:smiling-face:

TC369
Apprentice
Opcje

Faktycznie podziałało - wielkie dzięki :smiling-face: