Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja Canal plus online na TV Samsung

(Temat utworzony: 4 tygodni(e) temu)
270 Wyświetlenia
Members_HbC9Tcv
First Poster
Opcje

Czy ma ktoś  problemy z źle działającą aplikacją canal plus online na tv - obraz zatrzymuje się po jakimś czasie a aplikacja sama też słabo się wczytuje w czasie działania .

 

152 Odpowiedzi
ekonom
Student
Opcje

Mam te same objawy. Problem nie leży w sieci ani w DNS. W aplikacji tv na żywo działa, on demand już nie. Wygląda na problem z aplikacją, jest więcej osób z tym problemem. Osobiście umowy nie przedłużam. 

0 Like
Greg98
First Poster
Opcje

Witam,

Po ostatniej aktualizacji zniknęła mi aplikacja Canal+ ze strony domowej. Zniknęła także kafelka "APPS", a samej aplikacji nie ma także w pozostałych panelach.

Poradźcie, proszę w jaki sposób mogę odzyskać możliwość oglądania C+ na moim telewizorze.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
Greg98
First Poster
Opcje
Niestety, mój problem jest taki, że tej aplikacji po prostu nie można znaleźć i wybrać. Tak jak i kafelki "apps". Nr oprogramowania 1066. To jest trochę inaczej wyglądający system niż w poprzednich wersjach.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Czy próbowaleś od resetu prądowego TV lub reset Smart Hub?

https://www.samsung.com/pl/support/tv-audio-video/co-zrobic-gdy-aplikacja-nie-dziala-na-telewizorze/

@Greg98  Na stronie jest napisane jakie są dostępne aplikacja.

Dla modeli z 2024 roku.

Smart TV Tizen oferujący dostęp do ponad 500 aplikacji, takich jak Netflix, YouTube, TVP Sport.

Dla modeli z 2023 roku

Smart TV Tizen oferujący dostęp do ponad 500 aplikacji, takich jak Netflix, YouTube, Prime Video, CANAL+

Greg98
First Poster
Opcje
Niestety żaden ze wskazanych sposobów nie przywrócił aplikacji Canal +.
Czy jest jeszcze jakieś wyjście z tej sytuacji -to jest nowy telewizor -smart tv...
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Widocznie że deweloper jeszcze nie przygował aplikacji na nowszy system Tizen.

Greg98
First Poster
Opcje
Też tak zacząłem podejrzewać. Trudno. Dziękuję.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Proszę bardzo. Pozdrawiam.

Gurdasd
Student
Opcje
Taką dostałem odpowiedz1716225565888.jpg