Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacje oprogramowania dla telewizorów - gdy widzicie nową - piszcie, podając numer wersji i model TV.

(Temat utworzony: 27-12-2017 05:13 PM)
2697 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

UWAGA posiadacze modelu Q7F!

Pojawiła się właśnie nowa aktualizacja dla tego modelu oznaczona numerem 1151.1

Telewizor jeszcze jej nie widzi, ale możecie ja pobrać z tego linku http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=UNI_PL&CttFileID=6878776... i samodzielnie zainstalować z pendrive.upgrade.PNG

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
861 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Z OTA różnie bywa. Czasami miesiąc a czasem telewizor udaje, że jej nie widzi. :winking-face: Ja zawsze z palucha aktualizuję.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Danielkudlaty77
Student
Opcje

Boję się żeby coś nie zchrzanic tv świeżutkie .

Ściągam, nagrywam na Pena i już 

Czy jakieś kombinacje?  bo plik ściągnął się exe.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Uruchamiasz exe, wskazujesz folder do którego ma wypakować i przenosisz na pena lub bezpośrednio wskazujesz pena jako folder do wypakowania. Pen powinien być pusty i sformatowany w domyślnym FAT-cie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Sprawdźcie aktualizacjedla waszych telewizorków. Są już do pobrania wersje 1153.1 i 1155.1.

Ważna kwestia, nie patrzcie na numerkiw wersji na stronie tylko na datę wydania. Na stronie cały czas dla części modeli widnieje 1151.1 a data jest dzisiejsza, czyli 27.12 i może  to być zarówno 1153 jak i 1155. Aktualny numerek widać dopiero przy pobieraniu.na_stronie.PNG

 

pobieranie.PNG

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Danielkudlaty77
Student
Opcje

Wszystko poszło gładko, jedynie po aktalizacji trzeba zrobić restart smart huba bo przestał działać Netflix .

Po restarcie i ponownym zalogowaniu wszystko działa. 

Żadnych znaczących zmian wizualnych nie dostrzegłem po aktualizacji , bez changelog'a nie wiadomo co poprawili lub zepsuli.  Soft 1155 v.1 

Pozdrawiam 

 

 

 

 

0 Like
shevchenko1987
Explorer
Opcje
Ja zrobiłem aktualizację z pena, bo przez OTA była niewidoczna. Nr wersji 1153.1. Podobnie jak reszta żadnych zmian nie zauważyłem, więc to pewnie tylko łatki bezpieczeństwa.

Mogliby dodać czarny motyw :winking-face:
---
Samsung UE32M5572 / Samsung Galaxy S6 Edge
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Na obecną chwilę na stronie wsparcia numer najnowszej wersji wyświetlany jest już poprawnie.nr ver.PNG

 

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Krzysiu
First Poster
Opcje

Czy ta aktualizacja jest dla wszystkich telewizorow ? Czy UE40J5200AW też dotyczy ?

0 Like
shevchenko1987
Explorer
Opcje

Niestety nie.

 

http://www.samsung.com/pl/support/model/UE40J5200AWXXH

---
Samsung UE32M5572 / Samsung Galaxy S6 Edge
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Krzysiu

Nie. To co pokazałem to dla QLED-ów. Każda linia modelowa ma swoje wersje aktualizacji. Musisz wejść na stronę wsparcia dla swojego modelu i porównać co jest dostępne na stronie z tym co masz w tv.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like