Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

75Q70R problem HDMI

(Temat utworzony: 10-06-2020 12:33 PM)
373 Wyświetlenia
Ruszko1
First Poster
Opcje

Witam, od początku posiadania tego tv mam problem aby poprawnie rozpoznawał sygnał HDMI. Konkretnie problem pojawia się gdy oglądając np You tube chcę powrócić do oglądania Telewizji (pod hdmi podpięty jest dekoder Polsatu) wtedy pojawia się plansza z brakirm sygnału video ale dźwięk jest. Pomaga odłączenie od sieci i ponowne włączenie czasami po kilka razy.

 

Sprawdzane różne kable i dekodery oraz PC pod hdmi. Wersja Fv tv to 1356.2

 

Pozdrawiam i liczę na pomoc 

 

Ps. Co dziwniejsze, gdy chcę skonfigurować uniwersalny pilot w momencie tego problemu hdmi to obraz się pojawi w tym małym okienku w dole ekranu.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kiksu  Nie wszyscy muszą mieć problem z działaniem sama wymiana płyty czy aktualizacja firmware też nie zawsze rozwiązuje problemu. Skąd moja taka wiedza pracowałem przez wiele lat w serwisie Samsunga. Jak widać, wiele osób ma, problem z działaniem ARC na innych modelach nikt nie wie jak to rozwiązać, ale jednej osobie z tego forum pomogłam.

 

kiksu
First Poster
Opcje

dzisaj mial o 10 dzwonic bo tak sie umowilismy serwis samsunga aby jeszcze raz dokladnie zrobic diagnoistyke i podjac dzialania ale do tej pory czekam na tel. 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kiksu  Czy na pewno serwis, czy jednak ktoś z infolinii Samsung ? 

kiksu
First Poster
Opcje

szczecin +48 91 884 80 00

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kiksu  Jest to infolinia Samsunga, a nie serwis.

kiksu
First Poster
Opcje

no dobra bo wczoraj z niego dzwonili i gosciu mowil ze dzisaj jak przyjdzie na 10 do roboty to zadzwoni aby robic jeszcze raz zdalna diagnostyke i podjac dalsze kroki. Napisalem teraz kolejnego maila i zobaczymy  co dalej. 

0 Like
EwaK
Hotshot
Opcje

@kiksu czy nastąpił już kontakt? Jeżeli nie, podasz mi na siebie namiary w wiadomości prywatnej? 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kiksu  Mam nadzieje, że uda się zdiagnozować problem z TV.

kiksu
First Poster
Opcje

tak objawia sie ten problem hdmi https://easyupload.io/omfmrs

 

wysylam ten film do serwisu zgodnie z ustaleniami bo resety i inne nic nie daly. 

 

Zauwazylem takze ze TV sam resetuje do ustawien poczatkowych ten pasek z You tube , netflixem itd. 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kiksu  Czy próbowałeś, bez kodu pocztowego masz, opcje pomiń.