Sluiten

What are you looking for?

annuleren
Resultaten voor 
Zoek in plaats daarvan naar 
Bedoelde u: 

Oorspronkelijke onderwerp:

Tv heeft backlight, geen beeld

(Onderwerp aangemaakt op: 30-08-2019 11:48 AM)
888 Weergaven
Tiffanyvh
First Poster
Opties

Beste,

 

Onze tv deed gisterenavond alles nog. Sinds deze ochtend geeft hij geen beeld meer, maar wel backlight. We hebben alle externe zaken er al uit gehaald. Verder maakt hij ook nog geluid.

Kunnen jullie ons verder helpen?

 

Mvg

0 Likes
2 Antwoorden
DickKoster
MegaStar
Opties

Goedemiddag @Tiffanyvh , Tiffany,

 

Het zou handig zijn om wat meer informatie te geven over de tv. 'Onze tv' zegt natuurlijk niet veel en ik  kan hier niks mee 😉.

Wat is de volledige Model Code, dus inclusief XXN, van de tv? Zie de sticker op de achterzijde van de tv.

Wat bedoel je precies met 'wel backlight'? Dit is een verlichting BLU (Backlight Unit) gebruikt in LCD (Liquid Crystal Display) schermen.

Zorgt ervoor dat de Liquid Crystals (vloeibare kristallen) in het scherm oplichten.

Als deze zou werken, dan zou je gewoon beeld moeten zien, tenzij er een defect is aan het scherm zelf.

Misschien proberen om met een zaklamp op het scherm te schijnen. Je zou dan iets van beeld kunnen zien.

Aangezien je niet meer in het Menu kunt komen, proberen, om uit te sluiten, de tv via onderstaande te resetten:

 

Zou je de tv eens aan willen zetten en de Exit knop op de afstandsbediening voor minimaal 20 seconden ingedrukt willen houden? Hierna zou hij teruggezet moeten zijn naar de fabrieksinstellingen.

 

Indien geen succes de tv een poos spanningsloos laten staan. Indien alles niet helpt, dan is een reparatie noodzakelijk.

 

Graag hoor ik van je..


Groet, Dick
I don't know everything. Just trying to help.
DickKoster
MegaStar
Opties

Goedemiddag @Tiffanyvh , Tiffany,

 

Tijdje niks van je vernomen.

Is je probleem inmiddels opgelost?


Groet, Dick
I don't know everything. Just trying to help.
0 Likes