op 02-07-2023 10:40 AM
Goedendag,
Wij hebben pasgeleden een prachtige the Frame 65inch met studio stand gekocht.
nu kregen wij een mail dat de cashback is afgekeurd vanwege een niet leesbaar serienummer. Die mail is in de spam beland, en nu kunnen we er niet op reageren.
heel erg naar dit aangezien wij alles duidelijk doorgegeven hadden, het vreemde is ook dat de gratis lijst wel goedgekeurd is.
kan iemand hierbij helpen?
het registratie nummer is:
NLD10129633WZXR
alvast heel erg bedankt.
op 04-07-2023 09:55 AM
Hi @Mark10v, goedemorgen.
Welkom op de Samsung Community en goed dat je ons een bericht stuurt, we helpen je dan ook graag verder! Als ik je gegevens erbij pak zie ik inderdaad staan dat je hebt deelgenomen aan een 2-tal promoties en hierbij ook dezelfde foto's en documenten hebt ingediend. En zal bij mijn collega's ook navragen hoe we dit alsnog in orde kunnen maken voor de 2e aanvraag, zodra ik hier een terugkoppeling op heb stuur ik je ook een berichtje.
Groeten,
Martijn
op 04-07-2023 10:30 AM
Super! Ik hou het in de gaten!
op 18-01-2024 10:06 PM
op 19-01-2024 04:21 PM
Hallo @luktookniet ,
Bedankt voor jouw bericht. Kan je mij jouw registratienummer sturen? Ik neem dan contact op met de betreffende afdeling.
Met groet,
Ajay