Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Debrecen -Programajánló - 2.rész

(Témakör létrehozásának dátuma: 16-09-2020 09:36 AM)
308 Megtekintések
MonikaP
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

 

Előző bejegyzésemben bemutattam nektek, hogy milyen volt az első napunk Debrecenben , most következzék hát a második napi összefoglalóm. 🤗

 

Hogyan máshogy is indulhatna jobban a napunk, mint egy isteni finom kávéval.🥰

Ez az alapja mindennek. 😁

 

20200915_212958.jpg

Miután elfogyasztottuk a kávénkat, amit a tegnap említett Hal köz-ben lévő kávézó kinti terasz részén csücsülve tettünk meg, fogtuk magunkat és elindultunk az aznapi célállomásunk felé.😇

 

A tegnapi nap a víz, a nyár és a móka nevében telt. 🏊‍♀️

Úgy döntöttünk, hogy kihasználjuk a jó időt és elmegyünk strandolni, így ellátogattunk az Aquaticum -ba. 😇

 

A szállásunktól a fürdő komplexum nettó 15 percre található, így villamosra ültünk, és elrobogtunk.

 

Mikor leszálltunk a villamosról, egy hatalmas park fogadott minket, egy csodás szökőkúttal, ahova a gyerekek és szüleik is bemehetnek játszani.

Ezen felül természetesen a "városi felirat" sem maradhat el, ami a park közepén található. 

 

20200915_212937.jpg

20200915_212247.jpg

20200915_212949.jpg

Miután kiváltottuk a belépőinket és "okos" karpereceinket, nekiálltunk megkeresni a számunkra legszimpatikusabb helyet, ahova letelepedhetünk. 

 

20200915_212258.jpg

A strand kültéri részén rengeteg "Cuccmegőrző" (ahogy ők hívják)

található, viszont  a pénztárnál jelezni kell, hogy ezt a szolgáltatást igénybe vennéd. 😉

 

Hatalmas terület vett minket körbe tele különböző medencékkel, zöld tisztásokkal, kajáldákkal és fás területtel. 🤩

 

20200915_212725.jpg

20200915_212434.jpg

20200915_212631.jpg

A medencék közti átjárást folyosókon keresztül lehet megtenni, aminek a falait végig borostyán borítja. 😊

 

20200915_212321.jpg

 

Így egyszóval nincs hiány sem napos, sem pedig árnyékos helyből.😉

A kinti részből a Mi kedvenc medencénk az úgynevezett "Felnőtt Élmény Medence" volt, amibe különféle "akadályokat" és mászókákat helyeztek el, a kalandosabb kedvű fürdőzők számára. 😁

 

20200915_212710.jpg

20200915_212332.jpg

Hát mit ne mondjak, jó sokat voltunk a vízben, és ennek következtében meg is éheztünk. 😅

 

-Ha már strand, legyen lángos!- mondtuk, és kiválasztottunk egy nekünk szimpatikus helyet. 😊

 

20200915_212738.jpg

 

Csak dícsérni tudom! Komolyan!😁

A lángos nem volt eláztatva az olajtól és zsírtól, nem volt fura mellék íze, helyette finom ropogós volt, meleg, pont kellően sós, nem spóroltak se a sajttal, se a tejföllel. A limonádé pont jól volt cukrozva, és éppen annyira volt savanyú, amennyire kell. 🤩

 

Az árak itt sincsenek a csillagos egekben, ami meglepő, hiszen egy strand komplexumról van szó... de hát egye fene! Én csak örülök neki! 😁

 

Ezután úgy döntöttünk, hogy a Mediterrán részben kipihenjük a kaja kómát. 😅

Ide sajnos nem vihettem be a telefonom, így nem tudok nektek mutatni saját képet, viszont a linket ide rakom, amire kattintva, elolvashattok minden szükséges infót. 🤗

 

Itt is elvoltunk egy pár órát, majd összeszedtük magunkat és haza indultunk. 😊

 

Hazafele legyalogoltunk pár megállót, amit egy kedves parkon át tettünk meg. 

 

20200915_212230.jpg

20200915_212221.jpg

20200915_212211.jpg

 

Égig erő fák, gyönyörű és rendezett virág ágyások vettek minket körbe. 

A nyugalom teljessége. 😇

 

Miután hazaértünk, átöltöztünk és nekiálltunk vacsorának valót nézni. 

Találtunk is egy szuper helyet!

 

Egy olaszos helyre esett a választásunk, ami, mint kiderült, ott van a strand mellett, ahonnan eljöttünk. 😅

Így tettünk egy kört. 😁

 

20200916_075852.jpg

Esküszöm...életem egyik legfinomabb vacsorája volt!❤

Az étel-az ital-a kiszolgálás-a hangulat...minden...egytől-egyig maximálisan kifogástalan!

 

Aki teheti, egyszer menjen el. Maximálisan megéri! 

 

20200916_075708.jpg

20200916_075804.jpg

20200916_075826.jpg

 

Nos, ez volt a Mi második napunk. 😊

Remélem tetszett Nektek! 😁

 

Természetesen itt nincs vége a bemutatónak, így a folytatással jelntenkezek majd...😇

 

Addig is szép napot!

 

 

Üdv,

Móni

 

 

10 Válaszok
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Szióka!

 

Jó látni, hogy valóban kikapcsolódni mentetek Debrecenben és a pihenés valószínűleg egybekötílött feltöltődéssel párosul. 

 

Ha strand, akkor nálam a lángos helyett a szimpla kakaós palacsinta az abszolút kedvenc. Imádom. Valamiért sokkal finomabbak azok a palcsik, mint az otthon legyartottak. Lehet azért, mert "nagyüzemben" keszülnek. 

 

Amúgy tök jó időtök is van ahhoz képest, hogy szeptember van! Mázlisták!

 

Hány részes lesz a sorozat amúgy?

 

Udv.:

K

AkosSz
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok! 

Köszi szépen ezt a kis bemutatót, nagy kár hogy számomra elkezdődött a tanítás, nagyon meghoztad a kedvem egy kis kiruccanáshoz :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye: 

Érezd jól magad! Várjuk a folytatást! 😊

VivienJ
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

Köszi a bemutatót nagyon szuper! Az első is nagyon tetszett. Nagyon rég jártam Debrecenben nagyon meghoztad a kedvem.😁

Members_HgAvTGq
First Poster
Beállítások
nagyon orulok szep napnak
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Szia Móni, 

 

Már az előző posztodnál is kedvet kaptam Debrecenhez, de most végképp szeretnék én is ott lenni. Az ételek zseniálisan néznek ki *-* Erre a helyre biztos ellátogatunk majd, ha egyszer Debrecenben járunk. 

MonikaP
Samsung Expert
Beállítások

Szia Krisz!😊

 

Igen, én is úgy gondolom, hogy nagyon nagy mázlink van az időjárással.

Talán ez az utolsó előtti vagy az utolsó hullám, hogy ennyire jó idő van. 

Ezért is az a célunk, hogy minél jobban kihasználjuk ezt. 😇

 

A palacsinta... na igen, erre szokás azt mondani, hogy " két féle ember létezik" . 😁

Mi a lángosos csoportba esünk, az édességet én meg ***** Colada-val pótlom. 😅

 

Az aktív pihenés természetesen a relaxációval társul, nem rohanunk sehova. Igyekszünk minden pillanatot és percet megragadni. 😊

Én pl. majd 30 percet masszíroztattam magam a Jacuzziban, és napoztattam magam 2 fürdőzés között. 😁

 

A sorozatomat eredetileg 5-6 részesre terveztem, amolyan "egy város a Mi szemünkel" szálon fut a dolog. 😊

 

Nagyon örülök, ha tetszenek a bejegyzéseim, remélem a következőek is legalább ennyire  fognak. 😇

 

Szép estét!

 

Üdv,

Móni

0 tetszik
MonikaP
Samsung Expert
Beállítások

Szia!😊

 

Ezt sajnálattal olvasom, viszont semmi sincs veszve, hiszen akár jövőre is beütemezheted ezt a kiruccanást. 😉

 

Örülök, hogy ennyire tetszik a bejegyzést!🤗

 

Szép estét!

 

Üdv,

Móni

0 tetszik
MonikaP
Samsung Expert
Beállítások

Szia! 😊

 

Örömmel olvasom, hogy ennyire tetszik.🤗

Remélem a következő pár rész is tetszeni fog. 😁

 

Vedd fel a "kötelező ide elutaznom" listádra, és látogass el ide, akár jövőre. 😊

Nagyon megéri! 😇

 

Szép estét!

 

Üdv,

Móni

0 tetszik
MonikaP
Samsung Expert
Beállítások

Szia!😊

 

Mi is nagyon örülünk ennek a csodás időnek! 🤩

Sokkal több helyre tudunk így eljutni, és kitudjuk teljes mértékben élvezni az itt eltöltött időt. 😊

 

Szép estét!

 

Üdv,

Móni

0 tetszik