Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Öltöztesd Disneysbe a Galaxy Z Flip 5G-det

(Témakör létrehozásának dátuma: 15-09-2020 04:10 PM)
264 Megtekintések
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

 

Minap futottam bele egy érdekes hírbe a Galaxy Világán, miszerint Dél-Koreában a Galaxy Z Fold 2 5G mellett zajlik a Galaxy Z Flip 5G előrendelése is, amihez a vásárlók választhatnak egy ajándékot. Az egyik opció a Galaxy Buds Live aktív zajszűrővel felvértezett legfrissebb vezeték nélküli fülhallgatója, ami a Galaxy Note20-szal lepleződött le; míg a másik egy kiegészítőcsomag, ami Disneyvel történő kollaborációnak a végterméke.

 

Mutatnám kép formájában, mennyire menő kiegészítőket kap az, aki a Samsung Membersön keresztül ráadja le a voksát:

 

Forrás: Samsung | Képernyőfotó: Galaxy VilágaForrás: Samsung | Képernyőfotó: Galaxy Világa

 

Már csak a Disney foteles vezeték nélküli töltőpad miatt egy remek érv, hogy miert ne a Buds Live mellett tegyem lr a voksom; illetve később valószínűleg nagyobb értéket fog képviselni!

 

Nektek tetszik a bundle ajándék?

 

Udv.:

Krisz

5 Válaszok
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Szia Krisz, 

 

Most te előztél meg a cikk írással :face-with-tears-of-joy: nagyon jó kis szettet állítottak össze, azt hiszem a Disney rajongók oda lesznek érte. Illetve minden bizonnyal sokat fognak még egyszer érni a limitált kiadású Samsung termékek. 

0 tetszik
Barbicsek
First Poster
Beállítások
Sziasztok!
Nekem nagyon tetszik a Disney kiegészítő csomag. Szerintetek itthon is lehet majd kapni? 🙊🙈🙉
0 tetszik
VivienJ
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

Köszi hogy megmutattad nagyon szuperul néz ki. Olyan jó hogy ilyen kreatív ötletekkel elő tudnak drukkolni. 😊

0 tetszik
MonikaP
Samsung Expert
Beállítások

Szia! 🤗

 

Nem is tudom, h melyik mellett tenném le a voksom... őszintén. 😅

 

A Live már megjelenése óta nagyon nagy favoritom lett, a Disney meg gyermekkorom óta az. 😅

 

Nagyon menő az a töltőpad, ezt meg kell hagyni. 🤔

 

Én lennék az a vásárló aki kb. 1 órát hezitálna, hogy melyik Bundle-t válassza 😅

 

Üdv,

Móni

0 tetszik
AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Krisztián!

Nagyon bírom ezeket a Bundle csomagokat! Én is biztosan a Disney féle csomagot választanám a Buds helyett, azt akármikor meg tudnám vásárolni. Ezt viszont nem. Szerontem biztosan lenne érdeklődés magyar viszonylatban is erre a kiadásra!

Szép napot neked!

Üdv. AndrasK