Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Elstartolt a One UI 3.0 publikus bétateszt időszaka

(Témakör létrehozásának dátuma: 16-09-2020 02:25 PM)
412 Megtekintések
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

 

Számtalan közösségi oldalas csoportban és fórumon futottam bele abba a kérdésbe, hogy mikorra várható az adott okostelefonra az Android 11-es operációs rendszer, ami külföldön már elérhető?!

 

Nos, direkt fogalmaztam ennyire nem egyértelműen, ugyanis ez csak részben igaz. Történt ugyanis az, hogy a Google bizonyos készülékeinél élesedett az Android 11-es rendszerfrissítés, hiszen a referencia modellekre előbb fut be. Ezzel párhuzamosan elrajtolt a Galaxy S20-családra a publikus bétateszt időszak, amit 1) nem tud mindenki csak úgy feltelepíteni; 2) hozzáértést igényel a felrakása; illetve 3) ez csak béta, amiben sok hiba fordulhat elő. 

 

Tehát csak saját felelősségre telepítsétek, de inkább várjátok meg a véglegest!. Amúgy minap írt egy cikket a Galaxy Világa azzal kapcsolatban, hogy mik lesznek az újdonságok a One UI 3.0-nál!

 

A nem-hivatalos tervezet szerint tehát még az utolsó negyedévben befuthat a Galaxy S20-akra, valamint azt követően a Galaxy Note20-akra. Következő évben pedig jöhetnek a 2020-as további modellek, valószínűleg az összehajtható termékek után a Galaxy A-szériások és a tabletek. Szintén van ehhez is egy cikk szösszenet, ami igaz májusban íródott, de értelemszerűen az azóta megjelentekre is érkezni fog.

 

Száz szónak is egy a vége: ne türelmetlenkedjetek, úton van, viszont az még minimum másfél, két hónap!

 

Üdv.:

Krisz

4 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Emellett érdemes megjegyezni hogy a bétás firmware-eket nem feltétlenül ajánlott a(z egyetlen) mindennapi használatra kijelölt készülékünkre telepíteni az esetleges instabilitás miatt.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Szia Krisz,

Köszi az összefoglalót, nagyon sok fórumon találkoztam én is ezzel a kérdéskörrel. Mindenképp a türelmeteket szeretnénk kérni, és ahogy RozvM is írta, nem feltétlenül ajánlott a béta verziót a készülékre telepíteni. Hiszen ezek még bőven tesztelésre és javításra szorulhatnak.

AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Krisztián!

Szuper a hír!

Mi a véleményed a béta tesztekről? Te szoktad előre tesztelni az új verziókat? 

Köszi a válaszod előre is

Üdv. AndrasK

DavidB95
Samsung Expert
Beállítások

Köszi szépen a cikket!

Igaz én is várom már a frissítéseket de azon emberek közé tartozom akik megvárjak míg a telefonjuk felajánlja a lehetőséget csak akkor frissít. A bétatesztek és az azokról visszaküldött infók viszont nagyban segítik a gyártót hogy miben kell még javítania ezért megertem azokat is akik azt futtatják.

0 tetszik