Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Alternatywne głośniki tylne do soundbara

(Temat utworzony: 3 tygodni(e) temu)
121 Wyświetlenia
Denek
First Poster
Opcje

Dzień dobry,

posidam soundbar  Q800B. Czy istnieje możliwość podłączenia tylnich głośników innych niż model SWA-9500S? 
Np korzystając z bezprzewodowego modułu z możliwością podłączenia przewodowo innych głośników? 

0 Like
15 Odpowiedzi
Misio
Student
Opcje

Trochę za drogie by kupić i wywalić pieniądze w błoto a być może ktoś miał okazję przetestować

0 Like
MatiJ
Expert
Opcje

Cześć,

@Misio 

Po sparowaniu głośników SWA-9200 Soundbar odtworzy kanały dźwiękowe w konfiguracji 5.1.2 w standardzie Atmos. Głośniki, o które pytasz, nie są kompatybilne.

Misio
Student
Opcje

Hmm tylko jak je odtworzy skoro nie ma dwóch głośników skierowanych do góry... Wydaje mi się że jest robiony downmix do 5.1... po prostu jestem ciekaw jak się zachowa soundbar w momencie gdy będę chciał je sparować... Czy je znajdzie i odtwarzany będzie sygnał max 5.1 czy jednak 5.1.2? Albo wogole nie sparuje się z głośnikami ...

0 Like
MatiJ
Expert
Opcje

Głośniki będą sparowane, ale dźwięk odtworzy zgodnie z parametrami sygnału źródłowego.

0 Like
Members_vz9O1R7
First Poster
Opcje
Cześć, mam pytanie o kompatybilność głośników tylnych z soundbarem samsung n650. Zgodnie z instrukcją pasują głośniki swa-8500s, ale są niedostępne. Pytanie brzmi czy inne serie np swa 9200s lub 9500s się połączą?
Pozdrawiam Paweł 
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Raczej  nie połączą się.

SWA-9200s

Kompatybilność z soundbar:
HW-Q600B/Q60B/B650/B550/B450/S60B/S61B

SWA-9500s

Kompatybilność z soundbar:
HW-Q900A, HW-Q800A, HW-Q700A