Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

lodówka side by side - rozlewająca się woda

(Temat utworzony: 16-05-2020 11:05 AM)
593 Wyświetlenia
JakubWędrowycz
First Poster
Opcje

W poprzedniej serii lodówek samsunga dyspenser wody i dozownik lodu były obok siebie. Teraz dyspenser jest przed dozownikiem lodu. W związku z tym podłożenie filiżanki zamiast wielkiego kubkakończy się tym, że woda nie trafia do środka ale na podłogę.
Czy ktoś poradził sobie z tym? A może u mnie brakuje jakiegoś wężyka albo dyszy? Nie widzę tam możliwości jakiejkolwiek regulacji strumienia.

Temat drugi (może powiązany z pierwszym): 

W filmiku producenta jest mowa o tym, że należy reagować jeżeli w ciągu 10 s jesteśmy w stanie nalać 200ml wody. U mnie po wymianie filtra mogę nalać prawie 400ml. Ok, czy powinienem zmniejszyć ciśnienie?

0 Like
5 Odpowiedzi
PrzemysławK
Voyager
Opcje

Cześć @JakubWędrowycz,

 

możesz podesłać nam zdjęcie ilustrujące sytuację? 

0 Like
JakubWędrowycz
First Poster
Opcje

 

średnica filiżanki to jakieś 7.5cm


woda1.jpg

0 Like
PrzemysławK
Voyager
Opcje

Hej @JakubWędrowycz,

 

to normalne. Ja nalewając, wciskam dźwignię palcem. :winking-face:

0 Like
JakubWędrowycz
First Poster
Opcje

Nie zgodzę się w tym, że to normalne - to fuszerka, o której należy poinformować klienta "zepsuliśmy i teraz działa tylko z wielkimi kubkami". Kupując lodówkę nawet przez myśl mi nie przeszło by sprawdzać czy można korzystać z wody.

0 Like
Opcje

Cześć @JakubWędrowycz ,

Na zdjęciu wygląda jakby woda leciała pod dużym ciśnieniem. Może jego zmniejszenie rozwiąże sprawę. Spróbuj zatem zmniejszyć ciśnienie wody i sprawdzić jak wygląda sytuacja. 

 

 

 

0 Like