Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Linie na ekranie

(Temat utworzony: 02-07-2018 03:44 PM)
8172 Wyświetlenia
Trippy
Journeyman
Opcje

Witam,

Dziś po wyjęciu telefonu z kieszeni zauważyłem że widać 2 kreski na ekranie. Po przeczyszczeniu ekranu stają się one nie widoczne, ale wystarczy przetrzeć ekran palcem i znów je widać.

Nie są to rysy wyczuwalne pod palcem. W kieszeni noszę tylko telefon, próbowałem to czyścić. received_1756101814476692.jpeg

 

received_1756101457810061.jpeg

 

0 Like
9 Odpowiedzi
LeszekJ
Voyager
Opcje

Szanowny Kolego,

przecztaj o moich perypetiach bezpośrednio po zakupie S9+, obejrzyj mój filmik na YT. Jeśli masz to samo to chyba wystartujemy na drogą prawną, bo Samsung nie chce widzieć problemu.

 

Damian K
Hotshot
Opcje

@Trippy 

Na zdjęciu, gdzie przetarłeś ekran, focus nie złapał ostrości na telefonie, trudno więc się jakkolwiek do tego odnieść. Zrób jeszcze jedno zdjęcie z przetartym ekranem w sposób, który da nam lepszy obraz sytuacji. 
Dodatkowo, na zdjęciu, gdzie widać wspomniane linie, tuż nad refleksem światła widzę taką 'plamkę', która wygląda, jakbyś miał na wyświetlaczu folię ochronną/szkło.

 

Jeśli posiadasz jakąkolwiek ochronę wyświetlacza w formie folii lub szkła hartowanego, usuń ją i sprawdź, czy linie dalej są widoczne.


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
Trippy
Journeyman
Opcje


s9.jpgs9s.jpg@LeszekJ
Obejrzałem Twój filmik na YouTube i przeczytałem temat. Po dokonaniu  małego reasearch'u w internecie znalazłem coś takiego Wada ekranu  ale nie jestem w stanie stwierdzić czy to ten sam problem który występuje w Twiom telefonie .
Dziś wyślę zdjęcia ekranu do techników samsunga na ocenę i zobaczymy co o tym sądzą.

@DamianK 
Aktualnie nie posiadam  żadnej folii/szkła hartowanego. Telefonu używałem z szkłem, ale niestety odkleiło się delikatnie na rogach, dostała się tam masa kurzu i byłem zmuszony je zdjąć. Zajrzyj proszę do linku który wstawiłem powyżej. Wydaje mi się że jest do uszkodzenie warstwy oleofobowej, czy spotkałeś się już z czymś takim? 

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@Trippy


Możesz mieć rację. Wygląda to faktycznie nietypowo, dobrze byłoby zwrócić się z tym do serwisu, żeby zweryfikowali, czym dokładnie jest to spowodowane.


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
LeszekJ
Voyager
Opcje

U Ciebie to wygląda trochę inaczej. U mnie są idealnie równoległe i na tylnym szkle.

Serwis CCS udawał, że nie widzi pasków na szkle (bo da się przetrzeć do czysta na chwilę), rysę na ramce zwalił na mnie.

Dlatego firma Samsung nie miała chęci wypełniać swoich obowiązków w przypadku mojego S9+.

To jest trudne do zauważenia - ciekawe ile osób nosi taką "niespodziankę" w kieszeni. 

0 Like
Trippy
Journeyman
Opcje

Zobaczymy co na to serwis, alę myślę że uda się naprawić na gwarancji.  Przykro mi że samsung tak a nie inaczej podszedł do Twojego problemu i życzę powodzenia w dochodzeniu swojej racji. 

0 Like
Sławek1
Journeyman
Opcje

Witam 

Parę dni temu na ekranie  s9+  wyszla cala linia martwych pikseli czy Twój problem  wyglądał podobnie?

Pozdrawiam Sławek 

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @Sławek1

Z tego, co widzę na zamieszczonych wcześniej zdjęciach poprzednie zgłoszenie nie dotyczyło martwych pikseli.

Zgłoś się z telefonem do najbliższego serwisu lub zamów kuriera na stronach centrów serwisowych.

www.ctdi.pl

ww.ccsonline.pl

0 Like
Rozwiązanie
Trippy
Journeyman
Opcje

@Sławek1  napisał(a):

Witam 

Parę dni temu na ekranie  s9+  wyszla cala linia martwych pikseli czy Twój problem  wyglądał podobnie?

Pozdrawiam Sławek 


Moim problemem było starcie warstwy oleofobowej. Telefon oddałem na gwarancję i 3 dni później był już odesłany z nowymi podzespołami. Serwis wymienił też kilka innych części, i dorzucił nowe słuchawki bo te które miałem w zestawie zepsuły się po tygodniu. Wszystko przebiegło bardzo gładko i szybko. Nigdy nie byłem bardziej zadowolony z naprawy gwarancyjnej.

Pozdrawiam i życzę równie bezproblemowego rozwiązania sprawy.