Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszanie się internetu S22+

(Temat utworzony: 20-01-2023 09:55 AM)
2893 Wyświetlenia
Waszko80
Pioneer
Opcje
Witam serdecznie. 
Chciałem Was zapytać czy u was występuje podobny problem że co jakiś czas pomimo że internet działa to nic się nie wczytuje tzn. strony internetowe, youtube itp. 
Problem rozwiązuje przejście do trybu samolotowego (off line) i spowrotem wyjście z niego.
Dowe karty sim aktywne, problem slot 1.
Telefon Samsung S22 + TMobile 
Karta sim sprawdzona, nawet wymieniona, nie pomogło. 
Szlag mnie już trafia ze telefon tyle pieniędzy kosztuje i takie problemy. 
Dziękuję. Pozdrawiam. 

56 Odpowiedzi
BBorsuk
Student
Opcje
Wina operatora, też miałem ten sam problem. Zmieniałem s20+, s21, s21+,s21 ultra, s22+. Zacząłem gnębić t mobile telefonami z reklamacjami. Problem znikł po 3 telefonie. Od miesiąca spokój.
0 Like
Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje
witam
mam podobne objawy w s22, najczęściej występują w Google Chrome jakby telefon nie radził sobie z obciążeń pamięci ram, bo tą przeglądarką dosyć dużo bierze to samo miałem w przeglądarce Samsung internet i microsoft, wiesz się nic nie można zrobić lub leci tylko dźwięk a film stoi, troszkę ograniczyło się to na operze, też nie rozumiem tego zjawiska mimo resetowania apek i tel cały czas występował ten problem i to niestety wina urządzenia bo równolegle użytkowałem Pixela z tymi samymi apkami i ten problem nie występował i jak mi się wydaje nie jestem pewien ale zaczął występować wraz z aktualizacją one Ui 5.1
0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@Anonymous User Jeżeli problem występuje po aktualizacji, spróbuj zrobić czyszczenie partycji cache i koniecznie przeczyść dane przeglądarki Chrome:

Czyszczenie danych:

Ustawienia > Aplikacje > Chrome > Pamięć/Domyślna Pamięć > Wyczyść Dane

Wipe cache:
Musisz podłączyć telefon do komputera kablem USB (inaczej nie wejdzie w tryb recovery) i podążać za wskazówkami z tego poradnika:

https://www.youtube.com/watch?v=5RrGHHwvARM

Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje
dzięki serdeczne
oczywiście spróbuję
0 Like
Shimras
First Poster
Opcje
Mam problemy z WiFi co jakis czas niby jest ale trying samolotowy rozwazuje na kilka dni
0 Like
Shimras
First Poster
Opcje
Co gorsze wyswietlacz robi mi blue srcrean bede musial go reklamowac po roku czasu
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Shimras, udaj się ze smartfonem do najbliższego autoryzowanego punktu serwisowego celem jego diagnostyki: https://www.samsung.com/pl/support/service-center/


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.