Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Różowa kreska na ekranie.

(Temat utworzony: 19-04-2022 06:24 PM)
3594 Wyświetlenia
dudi998
Explorer
Opcje
Dziś wpadła aktualizacja. Telefon leżał nieużywany a po włączeniu przez cały wyświetlacz przechodzi różowy pas. Co to może być? Uszkodzenia mechanicznego nie było. S22 Ultra. 

image


19 Odpowiedzi
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam, czy próbował Pan uruchamiać telefon ponownie ?


Gdyby to nie pomogło to proszę zrobić reset do ustawień fabrycznych bez kopii zapasowej.

Proszę wykonać powyższe kroki, ale obawiam się, że jest to coś poważniejszego i może być konieczna wizyta w serwisie, gdyby nie pomógł reset i update
dudi998
Explorer
Opcje
Po restarcie telefonu bez zmian...
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@dudi998 Witam jest to uszkodzenie wyświetlacza i jak najszybciej go reklamuj jeśli oczywiście Ci on nigdzie nie upadł.
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Ok. Nie zaszkodzi wykonać resetu, ale jak wcześniej pisałem może to uszkodzenie ekranu a wtedy bez serwisu się nie obejdzie

Czekamy na informacje
dudi998
Explorer
Opcje
Nie, nie było uszkodzenia. Po włączeniu nagle wyskoczyło...
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Rozkleił się Amoled i padły piksele, ale zazwyczaj robi się to po jakimś sporym upadku. Dlaczego po aktualizacji dziwna sprawa. S7Edge ostatnio miałem na serwisie w identycznym stanie mam gdzieś zdjęcia to wstawie.
Edys075
Samsung Members Star ★
Opcje
Wygląda to jak uszkodzenie spowodowane uderzeniem bądź upadkiem. Proponuję wysłać telefon do najblizszego serwisu. Ich dostepność sprawdzisz pod tym linkiem:

https://www.samsung.com/pl/support/service-center/


Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@dudi998  Niestety, tutaj potrzebny jest tylko serwis....


AdamJu
Navigator
Opcje
Jest duży artykuł o błędzie przy aktualizacji w s20 gdzie pojawią się pasek jak u Ciebie. Więc może to nie kwestia ekranu. Poszukaj w necie, nawet na Polskich stronach jest i Tym pisane.