Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszanie się internetu S22+

(Temat utworzony: 20-01-2023 09:55 AM)
2966 Wyświetlenia
Waszko80
Pioneer
Opcje
Witam serdecznie. 
Chciałem Was zapytać czy u was występuje podobny problem że co jakiś czas pomimo że internet działa to nic się nie wczytuje tzn. strony internetowe, youtube itp. 
Problem rozwiązuje przejście do trybu samolotowego (off line) i spowrotem wyjście z niego.
Dowe karty sim aktywne, problem slot 1.
Telefon Samsung S22 + TMobile 
Karta sim sprawdzona, nawet wymieniona, nie pomogło. 
Szlag mnie już trafia ze telefon tyle pieniędzy kosztuje i takie problemy. 
Dziękuję. Pozdrawiam. 

56 Odpowiedzi
PatrykF
Expert
Opcje

@Sitevnic Możesz też ręcznie skonfigurować APN internetowy. Na stronie operatora poszukaj "konfigurowanie internetu/danych komórkowych". Konfigurację przeprowadza się tutaj:

Ustawienia > Połączenia > Sieci komórkowe > Nazwy punktów dostępu > Dodaj.

Fabcio
Journeyman
Opcje
Hej. Czy ktoś ma problemy z internetem po ostatniej aktualizacji telefonu . Nonstop mam problem , jak włączę wifi jest ok. I drugie czemu podczas rozmowy nie mam dostępu do internetu? To normalne ? Rozmowy wifi mamy wyłączone .
0 Like
Fabcio
Journeyman
Opcje
Ja tak chyba mam i problem się zaczął po aktualizacji telefonu
0 Like
Paramedic88
Troubleshooter
Opcje
Problem widzę że jest związany z śmieciami z poprzedniej aktualizacji czyli może pomóc albo wipe Cash Partition ewentualnie trzeba przywrócić ustawienia fabryczne i zainstalować wszystko od nowa bez przywracania kopii zapasowej
0 Like
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam, proponuję na początek wykonać reset ustawień sieciowych. Wchodzimy-> ustawienia-> zarządzanie ogólne-> resetowanie-> resetuj ustawienia sieciowe
Fabcio
Journeyman
Opcje
Reset ustawień sieciowych nic nie daje
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam w jakiej sieci jest telefon?
0 Like
Fabcio
Journeyman
Opcje
Orange i virgin , dwie karty . Zrobię wieczorem wipe cash i zobaczymy
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Fabcio, spróbuj zatem zacząć od Wipe Cache Partition oraz Repair Apps: https://eu.community.samsung.com/t5/pozostałe-smartfony/poradnik-soft-hard-reset-tryb-bezpieczny-i-w...


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

T0m
Apprentice
Opcje
Ja swój problem opisałem szczegółowo wyżej, wipe cache i reset ustawien sieciowych robiłem, zmieniałem karty sim na nowe, zmieniłem 1 kartę na esim, zgłosiłem błąd do wsparcia, wysyłałem logi rozszerzone, nagrywałem filmy z rejestratora ekranu i też wysłałem... konkluzja taka aby uda się do serwisu... dodam tylko, że w celu uniknięcia factory resetu i sprawdzenia czy problem nie jest związany z błędami po przywracanie danych, przełożyłem karty SIM do drugiego czystego, świeżo uruchomionego S22 i problem dalej występował, więc to jest jakaś wada software'owa albo hardware'owa tego modelu. Dla sceptycznych, którzy wskażą palecem, że jeszcze może być wina operatora dodam, że w pracy mamy kilka sztuk i osoby korzystają z różnych operatorów w dual sim...w każdym przypadku przy dual sim problem jest analogiczny... także z mojej strony to chyba pierwsza od dekady totalna załamka przy Samsungu...
0 Like